DomůUFCVIDEO: Byl bez šance! Nejdříve jej naklepal jeho syn, teď Khamzat Chimaev...

VIDEO: Byl bez šance! Nejdříve jej naklepal jeho syn, teď Khamzat Chimaev dostal výprask i od Ramzana Kadyrova!

Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov si potrénoval s hvězdným Khamzatem Chimaevem a během sparingu mu nedal sebemenší šanci.

Khamzatu Chimaevovi se musí nechat, že dokonale zná své povinnosti. Rovněž se může pochlubit skvělým “instinktem pro přežití”. Dokazují to záběry, na nichž je “Borz” během sparingu s Ramzanem Kadyrovem, který si s ním prakticky dělá co chce.

Když před dvěma lety začala Chimaevova kvězda v UFC zářit stále jasněji, Ramzan Kadyrov odstavil na vedlejší kolej nepříliš poddajného Khabiba Nurmagomedova. Ten s ním asi nechtěl skotačit ve směšných sparinzích před kamerami. Khabib je navíc Dagestánec a tak není divu, že Kadyrov vzal do své otcovské náruče Khamzata Chimaeva. Čečence, který je jeho srdci rozhodně bližší.

Od té doby se oba, Kadyrov a Chimaev, v médiích navzájem podporují a chválí. Čečenský vůdce se vyhřívá v záři svého neporaženého krajana a ten poslušně dělá, co se od něj žádá.

V loňském roce vzbudily ve světě MMA značný ohlas záběry, ve kterých byl zachycen “Borz”, který při sparingu nemohl najít recept na jednoho z Kadyrovových synů.

Tentokrát se čečenský vůdce sám pochlubil vlastním sparingem s Chimaevem. A světe div se, překvapení se nekonalo. Hvězdný bojovník UFC nepředstavoval pro Kadyrova žádnou výzvu. Čečenský vůdce si s ním pohazoval jako s pytlem brambor a nakonec jej donutil odklepat.

O profesionálním debutu Ramzana Kadyrova zatím není nic známo 😆. Khamzat Chimaev má v UFC bilanci 6-0. Rád by se vrátil do akce v dubnu nebo květnu, ale zatím nejsou známy žádné podrobnosti o jeho dalším zápase. Proslýchá se však, že se bude konat ve střední váze.

Zdroj: Twitter MMArena | Lowking

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ