DomůOstatníVideo: Tyson Fury vs. Francis Ngannou - nejlepší okamžiky zápasu

Video: Tyson Fury vs. Francis Ngannou – nejlepší okamžiky zápasu

Tyson Fury a Francis Ngannou se spolu utkali v sobotu 28. října v Boulevard Hall v Rijádu v Saúdské Arábii. A v souboji světového boxerského šampiona těžké váhy a bývalého šampiona královské divize UFC jsme mohli vidět opravdu parádní podívanou.

Boxerský zápas trval celých, původně naplánovaných 10 kol. Po závěrečném gongu ohodnotil jeden z rozhodčích zápas 95-94 body ve prospěch Ngannoua, zatímco další dva rozhodčí bodovali 96-93 a 95-94 pro Furyho.

Fury Ngannoua vychválil

“Tohle rozhodně nebylo ve scénáři,” řekl Fury po zápase. “Je to zatraceně dobrý bojovník. Je silný, velký ranař a jako boxer je mnohem lepší, než jsme si mysleli, že kdy bude. Je to velmi nepříjemný bojovník a umí dobře udeřit. Měl můj respekt před zápasem a má ho i po něm.”

“Byl velmi nepříjemný. Netlačil, nechodil dopředu. Stál vzadu a čekal až zasadím údery, a pak se snažil kontrovat. Je to dobrý bojovník. Připravil pro mě jeden z nejtěžších zápasů za posledních deset let.”

“Je to součást boxu. Zase jsem se nechal trefit. Ale nohy byly v pohodě o vše ostatní taky. Byl jsem v pořádku. Vstal jsem a vrátil jsem se ke svému boxu. Nevím, jak moc to bylo těsné. Ale vyhrál jsem, a tak to je.”

Vítězstvím na základě nejednomyslného rozhodnutí si 35letá boxerská superstar Tyson Fury vylepšil bilanci na 34-0-1( 24 KO). Ve svém dalším zápase se neporažený šampion utká 23. prosince s Oleksandrem Usykem z Ukrajiny. Bude se jednat o unifikační souboj, ze kterého vzejde šampion všech nejdůležitějších boxerských organizací světa.

Ngannou slibuje, že se vrátí silnější

“Můžeme to znovu rozjet a jsem si jistý, že budu lepší,” řekl Ngannou. “Byl to můj první boxerský zápas. Byla to skvělá zkušenost. Nebudu se na nic vymlouvat. Vím, že jsem přišel zkrátka. Ale vrátím se a budu pracovat tvrději. A vrátím se ještě silnější.”

“Zpočátku jsem byl trochu nervózní. Je to nový sport, který jsem nikdy nedělal. Teď už vím, že to zvládnu. Takže se připravte!”

Zdroj: YouTube DAZN | FightMAG


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ