DomůOstatníVideo: Tyson Fury vs. Francis Ngannou - nejlepší okamžiky zápasu

Video: Tyson Fury vs. Francis Ngannou – nejlepší okamžiky zápasu

Tyson Fury a Francis Ngannou se spolu utkali v sobotu 28. října v Boulevard Hall v Rijádu v Saúdské Arábii. A v souboji světového boxerského šampiona těžké váhy a bývalého šampiona královské divize UFC jsme mohli vidět opravdu parádní podívanou.

Boxerský zápas trval celých, původně naplánovaných 10 kol. Po závěrečném gongu ohodnotil jeden z rozhodčích zápas 95-94 body ve prospěch Ngannoua, zatímco další dva rozhodčí bodovali 96-93 a 95-94 pro Furyho.

Fury Ngannoua vychválil

“Tohle rozhodně nebylo ve scénáři,” řekl Fury po zápase. “Je to zatraceně dobrý bojovník. Je silný, velký ranař a jako boxer je mnohem lepší, než jsme si mysleli, že kdy bude. Je to velmi nepříjemný bojovník a umí dobře udeřit. Měl můj respekt před zápasem a má ho i po něm.”

“Byl velmi nepříjemný. Netlačil, nechodil dopředu. Stál vzadu a čekal až zasadím údery, a pak se snažil kontrovat. Je to dobrý bojovník. Připravil pro mě jeden z nejtěžších zápasů za posledních deset let.”

“Je to součást boxu. Zase jsem se nechal trefit. Ale nohy byly v pohodě o vše ostatní taky. Byl jsem v pořádku. Vstal jsem a vrátil jsem se ke svému boxu. Nevím, jak moc to bylo těsné. Ale vyhrál jsem, a tak to je.”

Vítězstvím na základě nejednomyslného rozhodnutí si 35letá boxerská superstar Tyson Fury vylepšil bilanci na 34-0-1( 24 KO). Ve svém dalším zápase se neporažený šampion utká 23. prosince s Oleksandrem Usykem z Ukrajiny. Bude se jednat o unifikační souboj, ze kterého vzejde šampion všech nejdůležitějších boxerských organizací světa.

Ngannou slibuje, že se vrátí silnější

“Můžeme to znovu rozjet a jsem si jistý, že budu lepší,” řekl Ngannou. “Byl to můj první boxerský zápas. Byla to skvělá zkušenost. Nebudu se na nic vymlouvat. Vím, že jsem přišel zkrátka. Ale vrátím se a budu pracovat tvrději. A vrátím se ještě silnější.”

“Zpočátku jsem byl trochu nervózní. Je to nový sport, který jsem nikdy nedělal. Teď už vím, že to zvládnu. Takže se připravte!”

Zdroj: YouTube DAZN | FightMAG

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ