Volkan Oezdemir: Chci se vrátit na vrchol a bojovat o mistrovský pás

Volkan Oezdemir (16-4), který měl v roce 2018 příležitost bojovat o mistrovský pás, se dnes nachází na osmém místě rankingu polotěžké váhy organizace UFC.

Embed from Getty Images

V nejbližším zápase se střetne s Aleksandarem Rakicem (12-1). Počítá s tím, že vyhraje a díky dalším vydařeným soubojům se vrátí na vrchol své hmotnostní divize.

“Mým cílem je návrat na špičku polotěžké váhy. Vím, že vítězství nad Rakicem mi dá možnost návratu do první pětky mé váhy. Když se to stane, budu si tam pak muset upevnit svou pozici. To udělám tak, že porazím někoho z první pětky rankingu. Vítězství v tomto zápase mi pak dá jistě možnost bojovat o mistrovský pás v polotěžké váze.

V rozhovoru pro UFC Volkan také řekl, že v polotěžké váze je velké množství kvalitních zápasníků, z nichž téměř každý má šanci na titulový zápas.

Myslím, že všichni soupeři, se kterými bojuji, jsou hodni toho, aby bojovali o pás. Všichni můžou dostat tuhle šanci. I Rakic. Nicméně, on se musí nejprve utkat se mnou a tady se jeho cesta zastaví.”

K zápasu Volkana s Rakicem dojde na turnaji UFC Fight Night 165. Tento turnaj proběhne 21. prosince v jihokorejském Busanu.

Zdroj: UFC.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA