DomůUFCVolkan Oezdemir: Chci se vrátit na vrchol a bojovat o mistrovský pás

Volkan Oezdemir: Chci se vrátit na vrchol a bojovat o mistrovský pás

Volkan Oezdemir (16-4), který měl v roce 2018 příležitost bojovat o mistrovský pás, se dnes nachází na osmém místě rankingu polotěžké váhy organizace UFC.

Embed from Getty Images

V nejbližším zápase se střetne s Aleksandarem Rakicem (12-1). Počítá s tím, že vyhraje a díky dalším vydařeným soubojům se vrátí na vrchol své hmotnostní divize.

“Mým cílem je návrat na špičku polotěžké váhy. Vím, že vítězství nad Rakicem mi dá možnost návratu do první pětky mé váhy. Když se to stane, budu si tam pak muset upevnit svou pozici. To udělám tak, že porazím někoho z první pětky rankingu. Vítězství v tomto zápase mi pak dá jistě možnost bojovat o mistrovský pás v polotěžké váze.

V rozhovoru pro UFC Volkan také řekl, že v polotěžké váze je velké množství kvalitních zápasníků, z nichž téměř každý má šanci na titulový zápas.

Myslím, že všichni soupeři, se kterými bojuji, jsou hodni toho, aby bojovali o pás. Všichni můžou dostat tuhle šanci. I Rakic. Nicméně, on se musí nejprve utkat se mnou a tady se jeho cesta zastaví.”

K zápasu Volkana s Rakicem dojde na turnaji UFC Fight Night 165. Tento turnaj proběhne 21. prosince v jihokorejském Busanu.

Zdroj: UFC.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ