DomůCZ/SK MMAZápas Čepo vs. Peňáz se opět nekoná! Takto bojovníci okomentovali jejich zrušený...

Zápas Čepo vs. Peňáz se opět nekoná! Takto bojovníci okomentovali jejich zrušený zápas na turnaji OKTAGON 42

Zápas Čepo vs. Peňáz patří bezpochyby k těm nejnešťastnějším, neboť byl naplánován již několikrát a vždy jej zhatilo zranění jednoho z bojovníků. Posledním plánovaným termínem byl turnaj OKTAGON 42 v Bratislavě, který se uskuteční 29.4. na stadionu Ondreja Nepely.

Tento souboj můžeme klidně přirovnat k zápasu lehké váhy UFC – Tony Ferguson vs. Khabib Nurmagomedov, kdy se tento zápas neuskutečnil ani na pátý pokus.

Co se týká souboje slovenského a českého bojovníka, doufáme, že o něj fanoušci nepřijdou a že se jej jednou podaří dotáhnout do konce.

Po oznámení o zrušení jejich zápasu se oba bojovníci k nastalé situaci vyjádřili.

Vlasto Čepo

Slovenský bojovník Čepo na tento zápas tlačil už delší dobu a chtěl, aby se tato kapitola jednou provždy uzavřela. Peňázova zranění je mu samozřejmě líto a přeje mu brzké uzdravení.

“Ahoj, takže už víte, že zápas s Maťem je zrušený. Především to pro něj jistě není nic příjemného, jako pro každého sportovce takové zranění a zlomenina.”

“Určitě to nebude vymyšlené nebo že by se mě bál, prostě jsme sportovci a dáváme do toho všechno. Připravujeme se na ten zápas a to mě živí, takže mě to docela mrzí. Přeji mu brzké uzdravení. Ale vždy počítám s možností, že zápas bude zrušen.”

“Když trénujete naplno, je to padesát na padesát. Může se stát jeden špatný pohyb a už je tu zranění. Pro mě se ale nic nemění, zápas v Bratislavě bude a doufám, že přijdete fandit v co největším počtu.”

Matěj Peňáz

Svou reakci na zranění a zrušený zápas s Čepem přidal na svůj Instagram také český bojovník Peňáz.

“Jak už asi víte, bohužel jsem se vážně zranil a teď mě čeká pár měsíců, než se dám dohromady. I to patří k našemu sportu. Nyní se budu soustředit na kvalitní rekonvalescenci a věřím, že se vrátím o něco silnější!”

“Děkuji týmu a lidem, kteří mě podporují, a také všem, kteří mi posílají pozitivní energii.”

Je to velká škoda, protože spousta fanoušků se na tento zápas těšila, ale někdy i přes veškerou snahu nemůžete takovým věcem zabránit. V každém případě přejeme Matěji Peňázovi brzké uzdravení a doufáme, že tento zápas ještě někdy uvidíme.

Zdroj: Instagram Vlasto Čepo | Instagram Matěj Peňáz | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ