DomůACAACA 126: Tvrdým knokautem přišpendlil soupeře k pletivu. A to doslova!

ACA 126: Tvrdým knokautem přišpendlil soupeře k pletivu. A to doslova!

Během turnaje ACA 126, který se v pátek uskutečnil v Soči, byla k vidění poměrně nezvyklá situace. Postaral se o ni Husein Kushagov, který svého soupeře Antonia Marcose tvrdým knokautem doslova přišpendlil k pletivu.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Dvě minuty před koncem prvního kola Kushagov natlačil svého soupeře na pletivo. Následně vyslal na Marcosovo tělo úder levou rukou, po kterém následovala smrtonosná pravačka. Ta si našla svůj cíl v podobě hlavy Marcose a bylo hotovo. Knokaut.

Na něm by nebylo vcelku nic divného, kdyby se po něm Marcos neocitl v pozici, v jaké se ocitl. Po úderu totiž dopadl zády na pletivo a zůstal na něm doslova přišpendlený, dokud jej rozhodčí a Kushagov opatrně nepoložili na zem. Byl to docela bizarní pohled.

Je potřeba pochválit Kushagova za to, že když Marcose tvrdě zasáhl, nepokračoval dále v útoku. Rozhodčí byl o krok pozadu a možná si ani neuvědomil, že je Marcos knokautován. Kushagov mu mohl zasadit několik dalších úderů, ale neudělal to.

Zdroj: Twitter Grabaka_Hitman | Fansided

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ