DomůCZ/SK MMAAttila Végh je pro odvetu s Vémolou: Ať nám OKTAGON dá termín...

Attila Végh je pro odvetu s Vémolou: Ať nám OKTAGON dá termín a jdeme do toho!

Karlos Vémola nedávno prozradil své cíle pro letošní rok a mezi nimi zmínil i odvetu Zápasu století. Attila Végh není vůbec proti a jak se vyjádřil, teď už záleží jen na OKTAGONU.

Karlos Vémola má letos velké plány. Nechal se slyšet, že chce odvetu s Patrikem Kinclem, bitvu Terminátorů s Němcem Stephanem Puetzem nebo odvetu s Attilou Véghem, který ho v roce 2019 knokautoval v ostře sledovaném Zápase století před zaplněnou O2 arenou v Praze.

Na jiný zápas v MMA Véghovi chybí motivace, ale zápas s Karlosem by vzal

“Už jsem začal makat na boxerský zápas a říkal jsem, že bych pak rád vzal souboj s Karlosem,” potvrdil Attila Végh serveru kaocko.cz svůj zájem o odvetu s Vémolou.

“Na jiný zápas v MMA mi už chybí motivace, ale do odvety s ním bych šel. On na ni čeká už tři roky, takže teď je to už jen na OKTAGONU. Když nám dají termín, půjdeme do toho. Například na konci roku by mi to určitě vyhovovalo,” prozrazuje Attila Végh.

“Už nemusím nikomu nic dokazovat. Karlose jsem už jednou porazil a mám to v tomto ohledu vyřešené, ale zajímá mě byznys. Je to příležitost vydělat zajímavé peníze pro sebe i pro OKTAGON,” dodává Attila Végh.

Vítěze Zápasu století a bývalého šampiona BELLATORU uvidíme nejdříve v akci na Fight Night Challenge, kde si střihne boxerský duel.

“Přesně tak, na FNC 4. Zatím nemáme přesné datum, ale mělo by to být v květnu,” dodává.

Attila Végh o zápase Kincl vs. Vémola 2

A v květnu by se měl představit i jeho potenciální soupeř Karlos Vémola v očekávané odvetě proti Patriku Kinclovi. Ti se 20. května utkají v pražské O2 areně o titul organizace OKTAGON MMA ve střední váze. Jak vidí tento zápas zkušený Attila Végh?

“Těžko říct, sám jsem na něj hodně zvědavý. Patrikova výhoda je v tom, že už si to s Karlosem v kleci jednou prožil, zápasil s ním třikrát pět minut a ví, co od něj může čekat. Fyzicky i psychicky. Oba mají skvělou zem i obranu, ale Patrik je lepší v postoji,” má jasno Attila Végh.

Zdroj: Kaocko | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ