DomůCZ/SK MMAMatěj Peňáz hodnotí svůj probíhající kemp ve Švédsku, kde trénuje i s...

Matěj Peňáz hodnotí svůj probíhající kemp ve Švédsku, kde trénuje i s Chimaevem!

Jeden z největších talentů domácí scény, který má šanci se dostat do UFC. I tak je nazýván bojovník střední váhy Matěj Peňáz. Ten se naposledy představil na turnaji OKTAGON 30, kde porazil Koneho via KO. Následně prohlásil, že si chce dát chvíli pauzu od zápasů, aby mohl zase vylepšit boj na zemi, který je jeho slabinou.

Nedávno Peňáz oznámil velkou změnu, a to, že do konce roku se s přítelkyní stěhuje do Švédska, kde bude trénovat v All Star Gym Stockholm po boku velkých hvězd. Nyní se Matěj na svém IG profilu podělil s fanoušky o své první dojmy ze Švédska.

„První pocity ze Švédska mám takové, že se mi tu líbí, protože lidi jsou příjemní. Švédsko je pěkné, je tady hezká příroda. Stockholm je také pěkný. Zatím tedy samé klady,” prozradil Matěj Peňáz své první dojmy.

„Co se týče tréninků, tak ty jsou tady také super. Hodně se tady wrestlí, což já potřebuju, protože v tom mám největší nedostatky. Gustafsson, Chimaev a teď i Till jsou pro mě perfektní sparingpartneři. Gustafsson je v gymu od začátku, co jsem přijel. Chimaev se teď vrátil z Thajska. Trénuje od začátku týdne. Nově přijel i Darren Till, takže parádní,” neskrýval nadšení z toho, že může trénovat po boku bojovníků, kteří patří do světové zápasnické špičky.

Zdroj: Instagram Matěj Peňáz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ