DomůBellatorBELLATOR 274: Proražená plíce a pět zlomených žeber! Tak dopadl Chance Rencountre...

BELLATOR 274: Proražená plíce a pět zlomených žeber! Tak dopadl Chance Rencountre po kopu z otočky v podání Andreye Koreshkova

Ve druhém hlavním zápase sobotního turnaje BELLATOR 274 porazil Andrey Koreshkov (25-4) Chance Rencountreeho (16-5, 2-2 v UFC) via TKO, už po necelé minutě boje, kopem z otočky. Kop způsobil Američanovi řadu zranění.

Bojovníkův manažer zveřejnil na Instagramu rentgenový snímek poškozených žeber:

“Kop Andreye Koreshkova Rencoutreemu prorazil plíci a zlomil pět žeber. Nebyl to výkon, který jsme chtěli předvést, ale kop byl dobře mířený a zastavil by kohokoli. Příště budeme mít kompletní kemp a vrátíme se silnější.”

“Chance je v dobré náladě a připravuje se na operaci. Děkuji týmu BELLATOR MMA za obrovskou pomoc. Gratulujeme Andreyi Koreshkovovi a jeho týmu k vítězství.”

Příspěvek na sociálních sítích zveřejnil i sám bojovník:

“Na člověka s pěti zlomenými žebry, propíchnutou plící a pohmožděnou ledvinou, se cítím docela dobře. Takhle jsem si svůj návrat do Bellatoru nepředstavoval, ale Andreyi Koreshkovovi gratuluji a celému týmu BELLATOR MMA děkuji za tvrdou práci před zápasem i po něm. Cítím, že je o mě opravdu dobře postaráno.”

“Stává se to. Děkujeme všem za podporu a přání všeho dobrého. Dostanu kolem žeber nějaký kov a vrátím se jako Wolverine.”

Připomeňme si ještě záznam onoho nešťastného kopu:

Chance Rencountre se vrátil do BELLATORU po více než čtyřech letech, kdy bojoval v jiných organizacích. V letech 2018 až 2019 se Američan čtyřikrát představil také pod křídly UFC, kde zaznamenal dvě výhry a dvě prohry.

Zdroj: Instagram Chance Rencountre | Instagram Brian Butler | Twitter BELLATOR MMA


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ