DomůBellatorBELLATOR 274: Proražená plíce a pět zlomených žeber! Tak dopadl Chance Rencountre...

BELLATOR 274: Proražená plíce a pět zlomených žeber! Tak dopadl Chance Rencountre po kopu z otočky v podání Andreye Koreshkova

Ve druhém hlavním zápase sobotního turnaje BELLATOR 274 porazil Andrey Koreshkov (25-4) Chance Rencountreeho (16-5, 2-2 v UFC) via TKO, už po necelé minutě boje, kopem z otočky. Kop způsobil Američanovi řadu zranění.

Bojovníkův manažer zveřejnil na Instagramu rentgenový snímek poškozených žeber:

“Kop Andreye Koreshkova Rencoutreemu prorazil plíci a zlomil pět žeber. Nebyl to výkon, který jsme chtěli předvést, ale kop byl dobře mířený a zastavil by kohokoli. Příště budeme mít kompletní kemp a vrátíme se silnější.”

“Chance je v dobré náladě a připravuje se na operaci. Děkuji týmu BELLATOR MMA za obrovskou pomoc. Gratulujeme Andreyi Koreshkovovi a jeho týmu k vítězství.”

Příspěvek na sociálních sítích zveřejnil i sám bojovník:

“Na člověka s pěti zlomenými žebry, propíchnutou plící a pohmožděnou ledvinou, se cítím docela dobře. Takhle jsem si svůj návrat do Bellatoru nepředstavoval, ale Andreyi Koreshkovovi gratuluji a celému týmu BELLATOR MMA děkuji za tvrdou práci před zápasem i po něm. Cítím, že je o mě opravdu dobře postaráno.”

“Stává se to. Děkujeme všem za podporu a přání všeho dobrého. Dostanu kolem žeber nějaký kov a vrátím se jako Wolverine.”

Připomeňme si ještě záznam onoho nešťastného kopu:

Chance Rencountre se vrátil do BELLATORU po více než čtyřech letech, kdy bojoval v jiných organizacích. V letech 2018 až 2019 se Američan čtyřikrát představil také pod křídly UFC, kde zaznamenal dvě výhry a dvě prohry.

Zdroj: Instagram Chance Rencountre | Instagram Brian Butler | Twitter BELLATOR MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ