DomůUFCConor McGregor se vrací do hry! Přijal podmínky UFC a 23. ledna...

Conor McGregor se vrací do hry! Přijal podmínky UFC a 23. ledna se utká s Poirierem

Fanoušci MMA jásají. To, v co mnozí doufali, se stalo skutkem. Conor McGregor se vrací do hry. Kývl na podmínky, které mu předložila UFC a už v lednu se představí v oktagonu organizace.

Embed from Getty Images

Ještě donedávna to v UFC vypadalo tak, že co řekl Conor McGregor, to platilo. Dana White mu zkrátka šel na ruku. Ale jak se zdá, tomu je teď konec.

UFC v minulých dnech nabídla McGregorovi a Poirierovi vzájemný zápas. Uskutečnit se měl příští rok. S tím však Conor nesouhlasil a chtěl, aby se utkání uskutečnilo ještě letos.

Dana White, šéf UFC, však už znovu nepřistoupil na hru, kterou byl Conor zvyklý hrát. Dal mu konkrétní nabídku a chtěl jasnou odpověď – ber nebo ne.

“Nabídli jsme mu zápas. Uspořádáme mu rande, které sám chtěl. Neměli jsme pro něj místo na kartě nějakého turnaje v letošním roce, ale máme všechno připraveno, aby příští rok začal opravdu skvěle. Conor chtěl bojovat s Dustinem Poirierem, my jsme se spojili s naším parnerem ESPN a dali jsme mu vhodný termín. Dostal nabídku na zápas s Dustinem Poirierem, který se uskuteční 23. ledna. Čekáme teď na odpověď: ber nebo ne.”

Reakce Conora McGregora na sebe nenechala dlouho čekat. Jasnou a konkrétní nabídku šéfa UFC akceptoval! Vyjádřil se k ní na svém Twitteru a navíc dodal, že po zápase s Poirierem si skočí do ringu na zápas s Mannym Pacquiaem.

“Akceptuji, 23. leden vyhovuje! Mým cílem je uskutečnit zápas na Cowboy Stadium. Styl Proper! Jerry Jones je přítelem a stadion bude místem pro naše fanoušky. Budu připravený na Texas a Texas bude připravený na moje fanoušky. A potom to bude Manny.”

Cowboys Stadium je domovským stánkem fotbalového týmu Dallas Cowboys. Jeho kapacita je 80,000 diváků. Pokud se s Conorovou vizí ztotožní i UFC a situace ohledně koronaviru bude příznivá, může to být skutečně bombastická událost.

Zdroj: Twitter Conor McGregor | MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ