DomůUFCConor McGregor se vrací do hry! Přijal podmínky UFC a 23. ledna...

Conor McGregor se vrací do hry! Přijal podmínky UFC a 23. ledna se utká s Poirierem

Fanoušci MMA jásají. To, v co mnozí doufali, se stalo skutkem. Conor McGregor se vrací do hry. Kývl na podmínky, které mu předložila UFC a už v lednu se představí v oktagonu organizace.

Embed from Getty Images

Ještě donedávna to v UFC vypadalo tak, že co řekl Conor McGregor, to platilo. Dana White mu zkrátka šel na ruku. Ale jak se zdá, tomu je teď konec.

UFC v minulých dnech nabídla McGregorovi a Poirierovi vzájemný zápas. Uskutečnit se měl příští rok. S tím však Conor nesouhlasil a chtěl, aby se utkání uskutečnilo ještě letos.

Dana White, šéf UFC, však už znovu nepřistoupil na hru, kterou byl Conor zvyklý hrát. Dal mu konkrétní nabídku a chtěl jasnou odpověď – ber nebo ne.

“Nabídli jsme mu zápas. Uspořádáme mu rande, které sám chtěl. Neměli jsme pro něj místo na kartě nějakého turnaje v letošním roce, ale máme všechno připraveno, aby příští rok začal opravdu skvěle. Conor chtěl bojovat s Dustinem Poirierem, my jsme se spojili s naším parnerem ESPN a dali jsme mu vhodný termín. Dostal nabídku na zápas s Dustinem Poirierem, který se uskuteční 23. ledna. Čekáme teď na odpověď: ber nebo ne.”

Reakce Conora McGregora na sebe nenechala dlouho čekat. Jasnou a konkrétní nabídku šéfa UFC akceptoval! Vyjádřil se k ní na svém Twitteru a navíc dodal, že po zápase s Poirierem si skočí do ringu na zápas s Mannym Pacquiaem.

“Akceptuji, 23. leden vyhovuje! Mým cílem je uskutečnit zápas na Cowboy Stadium. Styl Proper! Jerry Jones je přítelem a stadion bude místem pro naše fanoušky. Budu připravený na Texas a Texas bude připravený na moje fanoušky. A potom to bude Manny.”

Cowboys Stadium je domovským stánkem fotbalového týmu Dallas Cowboys. Jeho kapacita je 80,000 diváků. Pokud se s Conorovou vizí ztotožní i UFC a situace ohledně koronaviru bude příznivá, může to být skutečně bombastická událost.

Zdroj: Twitter Conor McGregor | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ