DomůUFCDarren Till komentuje svůj rozchod s UFC: Nikam neodcházím, vrátím se!

Darren Till komentuje svůj rozchod s UFC: Nikam neodcházím, vrátím se!

Fanoušci MMA dnes překvapila zpráva, že oblíbený bojovník Darren Till končí v UFC. Zápasník se pak ke svému rozchodu s organizací UFC vyjádřil na sociálních sítích a napsal, že sám požádal o uvolnění ze smlouvy.

Médii dnes proběhla zpráva, že Darren Till, jeden z nejlepších bojovníků střední váhy v UFC, byl z organizace propuštěn. Následně sám Till napsal na Twitter:

“Já, Dana a Hunter (Dana White, šéf UFC a Hunter Campbell, jeden z ředitelů UFC – pozn. red.) máme stále dobrý vztah. Požádal jsem UFC, aby mě uvolnila ze smlouvy, protože se potřebuji věnovat jiným věcem. Souhlasili s tím. Vážím si toho. Nikam se nechystám. Mám velké plány, kterých chci dosáhnout, a vrátím se.”

Darren Till má za sebou těžší období kariéry. Z posledních šesti zápasů vyhrál pouze jednou, když porazil Kelvina Gasteluma jednomyslným rozhodnutím rozhodčích.

V posledních dvou zápasech ho porazili Derek Brunson a Dricus Du Plessis. Angličan bojoval v UFC od roku 2015 a v jejím oktagonu absolvoval dvanáct zápasů, s bilancí 6-5-1.

Zdroj: Twitter Darren Till

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ