Darren Till sází na výhru Conora McGregora KO v prvním kole

Bývalý uchazeč o titul ve weltrové váze Darren Till (18-2-1) vyjádřil svůj názor na zápas Conora McGregora s Donaldem Cerronem. Podle Angličana, “Cowboy” prohraje v prvním kole.

Embed from Getty Images

“Už se nemůžu dočkat zápasu Conora s “Cowboyem”. Cítím, že starý Conor je zpátky. Oba jsou určitě skvěle připraveni, ale “Cowboyův” tým by se měl soustředit na Conora jako na celek a ne jen na jeho levou ruku. Conor, to není jen jeho levá ruka. Jde také o postavení soupeře, kopy z otoček a tak dále. Jen s levou rukou by neporazil všechny ty soupeře, které porazil. Kdybych se tímhle řídil v zápase proti Masvidalovi, vypadalo by to jinak, takhle mě zbil jako malého kluka.

Vsadím se, že McGregor vyhraje v prvním kole knokautem. Ale je to jen můj názor. Klidně to může skončit i jinak. Někdo jako Donald se pohybuje v MMA už strašně moc dlouho, takže určitě ví, jak se na takový zápas připravit.

Tillův názor je vlastně reakcí na slova Jafari Vaniera, hlavního trenéra “Cowboye”, který řekl, že se musí připravit pouze na Conorův postoj, jeho levou ruku a první kolo. V těchto třech věcech je prý McGregor nejnebezpečnější.

Zdroj: Instagram Darren Till

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA