DomůUFCDarren Till sází na výhru Conora McGregora KO v prvním kole

Darren Till sází na výhru Conora McGregora KO v prvním kole

Bývalý uchazeč o titul ve weltrové váze Darren Till (18-2-1) vyjádřil svůj názor na zápas Conora McGregora s Donaldem Cerronem. Podle Angličana, “Cowboy” prohraje v prvním kole.

Embed from Getty Images

“Už se nemůžu dočkat zápasu Conora s “Cowboyem”. Cítím, že starý Conor je zpátky. Oba jsou určitě skvěle připraveni, ale “Cowboyův” tým by se měl soustředit na Conora jako na celek a ne jen na jeho levou ruku. Conor, to není jen jeho levá ruka. Jde také o postavení soupeře, kopy z otoček a tak dále. Jen s levou rukou by neporazil všechny ty soupeře, které porazil. Kdybych se tímhle řídil v zápase proti Masvidalovi, vypadalo by to jinak, takhle mě zbil jako malého kluka.

Vsadím se, že McGregor vyhraje v prvním kole knokautem. Ale je to jen můj názor. Klidně to může skončit i jinak. Někdo jako Donald se pohybuje v MMA už strašně moc dlouho, takže určitě ví, jak se na takový zápas připravit.

Tillův názor je vlastně reakcí na slova Jafari Vaniera, hlavního trenéra “Cowboye”, který řekl, že se musí připravit pouze na Conorův postoj, jeho levou ruku a první kolo. V těchto třech věcech je prý McGregor nejnebezpečnější.

Zdroj: Instagram Darren Till

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ