DomůUFCDominick Reyes se ohlíží za zápasem s Jiřím Procházkou: Chovám k němu...

Dominick Reyes se ohlíží za zápasem s Jiřím Procházkou: Chovám k němu velký respekt

Dominick Reyes utrpěl v květnu těžkou porážku v zápase s Jiřím Procházkou, který ho ve druhém kole knokautoval loktem z otočky. Od té doby se ani jeden z bojovníků neobjevil v oktagonu.

Zdroj: UFC

Zatímco Jirka čeká na titulový zápas polotěžké váhy Blachowicz vs. Teixeira, pro který je náhradníkem, Dominick Reyes si udělal pořádnou pauzu na doléčení všech zranění. Nyní se ohlédl za zápasem s Jiřím Procházkou.

“Byl to jeden z těch těžkých a vyčerpávajících zápasů, kdy každý viděl, že jsem do toho dal všechno. A všichni také viděli, že i on (Procházka – pozn. red.) do toho dal všechno. Nakonec je to všechno o respektu. Pro mě to byl velký zápas z hlediska budování mého odkazu. Zažít ty šílené a těžké zápasy, kdy to vypadá, že končím, ale přitom pořád dál bojuji. Bylo pro mě důležité dokázat si, že to v sobě stále mám.”

“Z tohoto pohledu to byl dobrý pocit, i když to samozřejmě nakonec nedopadlo dobře. Některé věci jsem mohl udělat lépe, ale to je prostě součást celého procesu. Vzal jsem si dost volna, protože to byl divoký a brutální zápas. Jsme polotěžké váhy, takže každý úder vás nějak poškodí a vyžaduje si čas na zotavení. Teď už trénuji pravidelně.”

Dominick měl v zápase s Procházkou i několik dobrých momentů, během kterých Jirku pořádně ohrozil. Jedním z nich byl upkick (kop z polohy vleže směrem nahoru), který Reyes okomentoval:

“Tím kopem jsem ho opravdu tvrdě zasáhl a úplně ho to vyplo. Věděl jsem, že je mimo, ale nemohl jsem se pořádně hýbat, protože na mě spadl. Nedokázal jsem zlepšit svou pozici a využít toho okamžiku. Ale člověče, ten chlap je zasr*né zvíře. Dělal to, co umí. Bojovat s lidmi, jako je Jiří, to pro mě znamená všechno. Snažím se bojovat s nejlepšími bojovníky na světě a proti dobrým lidem. A přesně to on je. Je to samuraj, má v sobě bojového ducha. Chovám k němu velký respekt. Když jsme se na sebe podívali během staredownu, věděl jsem, že to bude skvělý zápas.”

Zdroj: BJ Penn | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ