DomůUFCDominick Reyes se ohlíží za zápasem s Jiřím Procházkou: Chovám k němu...

Dominick Reyes se ohlíží za zápasem s Jiřím Procházkou: Chovám k němu velký respekt

Dominick Reyes utrpěl v květnu těžkou porážku v zápase s Jiřím Procházkou, který ho ve druhém kole knokautoval loktem z otočky. Od té doby se ani jeden z bojovníků neobjevil v oktagonu.

Zdroj: UFC

Zatímco Jirka čeká na titulový zápas polotěžké váhy Blachowicz vs. Teixeira, pro který je náhradníkem, Dominick Reyes si udělal pořádnou pauzu na doléčení všech zranění. Nyní se ohlédl za zápasem s Jiřím Procházkou.

“Byl to jeden z těch těžkých a vyčerpávajících zápasů, kdy každý viděl, že jsem do toho dal všechno. A všichni také viděli, že i on (Procházka – pozn. red.) do toho dal všechno. Nakonec je to všechno o respektu. Pro mě to byl velký zápas z hlediska budování mého odkazu. Zažít ty šílené a těžké zápasy, kdy to vypadá, že končím, ale přitom pořád dál bojuji. Bylo pro mě důležité dokázat si, že to v sobě stále mám.”

“Z tohoto pohledu to byl dobrý pocit, i když to samozřejmě nakonec nedopadlo dobře. Některé věci jsem mohl udělat lépe, ale to je prostě součást celého procesu. Vzal jsem si dost volna, protože to byl divoký a brutální zápas. Jsme polotěžké váhy, takže každý úder vás nějak poškodí a vyžaduje si čas na zotavení. Teď už trénuji pravidelně.”

Dominick měl v zápase s Procházkou i několik dobrých momentů, během kterých Jirku pořádně ohrozil. Jedním z nich byl upkick (kop z polohy vleže směrem nahoru), který Reyes okomentoval:

“Tím kopem jsem ho opravdu tvrdě zasáhl a úplně ho to vyplo. Věděl jsem, že je mimo, ale nemohl jsem se pořádně hýbat, protože na mě spadl. Nedokázal jsem zlepšit svou pozici a využít toho okamžiku. Ale člověče, ten chlap je zasr*né zvíře. Dělal to, co umí. Bojovat s lidmi, jako je Jiří, to pro mě znamená všechno. Snažím se bojovat s nejlepšími bojovníky na světě a proti dobrým lidem. A přesně to on je. Je to samuraj, má v sobě bojového ducha. Chovám k němu velký respekt. Když jsme se na sebe podívali během staredownu, věděl jsem, že to bude skvělý zápas.”

Zdroj: BJ Penn | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ