DomůUFCDustin Poirier obdržel ocenění od UFC za svou charitativní činnost

Dustin Poirier obdržel ocenění od UFC za svou charitativní činnost

UFC udělila Dustinu Poirierovi cenu „Forrest Griffin Community Award” za jeho působení v charitativní oblasti.

Embed from Getty Images

UFC se rozhodla udělit bývalému prozatímnímu šampionovi lehké váhy ocenění za jeho přínos a angažovanost v oblasti charity. Poirier spolu se svou ženou založil „The Good Fight Foundation”, nadaci, která pomáhá potřebným.

“Jsem rád za to, co jsme s nadací dosáhli. Těší mě, když vidím, jak se nadace rozvíjí. Je skvělé, když děláš něco, co vychází přímo z Tvého srdce, něco, co pro Tebe má obrovský význam. Pak to jde všechno skoro samo. Takové věci se prostě musí vždycky povést.”

Spolu se sponzorem Toyo Tires daruje UFC Poirierově nadaci 25 000 $. Ocenění závodníka proběhne během ceremoniálu “Hall of Fame” v tomto roce.

V minulosti Poirier pořádal různé akce, aby pomohl ostatním. Po turnaji UFC 242, kde bojoval s Khabibem Nurmagomedovem, poukázal na charitu více než 100 000 $, které získal z aukce své zápasnické výbavy. Organizace UFC tehdy rovněž nezahálela a pomohla stejnou částkou.

Před soubojem s Danem Hookerem zase Poirier slíbil, že zaplatí jídlo všem lidem, kteří budou sledovat turnaj UFC on ESPN 12 v restauracích v Lafayette, odkud pochází.

Zdroj: UFC | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ