Neděle, 29 května, 2022
DomůUFCFrancis Ngannou: Zápas s Ganem není na stejné úrovni jako souboj s...

Francis Ngannou: Zápas s Ganem není na stejné úrovni jako souboj s Jonem Jonesem

Šampion UFC v těžké váze Francis Ngannou se domnívá, že jeho nadcházející zápas rozhodně nebude tak vzrušující jako potenciální souboj s Jonem Jonesem, bývalým šampionem polotěžké váhy.

Zdroj: UFC

Francis Ngannou se při své první obhajobě pásu šampiona těžké váhy utká s Cirylem Ganem, prozatímním šampionem UFC ve stejné váhové kategorii. V pořadu The MMA Hour byl Ngannou dotázán, zda je pro něj nadcházející zápas vzrušující a zda jej považuje za skutečný “TOP” zápas.

“Až tak úplně ne. Je to dobrý zápas a dobrý soupeř. V každém zápase si musíte dávat pozor, ale zároveň to není soupeř na úrovni Jona Jonese. Nebude to stejné.”

O zápase Francise Ngannou s Jonem Jonesem se mluvilo již mnohokrát. Bývalý šampion polotěžké váhy Jon Jones má však v současnosti problémy se zákonem a navíc oznámil, že nechce bojovat dříve než v roce 2022, protože potřebuje čas, aby se na svůj debut v královské kategorii řádně připravil. Ngannou však není úplně přesvědčen o tom, že by se jeho zápas s Jonem Jonesem jednoho dne opravdu uskutečnil.

“Nevím, co se stane v budoucnu. Na to se nesoustředím. Chci, aby k tomu zápasu došlo, ale nevím, jestli se tak stane.”

Duel mezi Francisem Ngannou a Cirylem Ganem zatím nebyl oficiálně oznámen. Podle předběžných informací se plánuje na galavečer UFC 270. Turnaj by se měl uskutečnit 22. ledna 2022.

Zdroj: Podcast The MMA Hour

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
65SledujícíSleduj

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY