DomůUFCFrancis Ngannou: Zápas s Ganem není na stejné úrovni jako souboj s...

Francis Ngannou: Zápas s Ganem není na stejné úrovni jako souboj s Jonem Jonesem

Šampion UFC v těžké váze Francis Ngannou se domnívá, že jeho nadcházející zápas rozhodně nebude tak vzrušující jako potenciální souboj s Jonem Jonesem, bývalým šampionem polotěžké váhy.

Zdroj: UFC

Francis Ngannou se při své první obhajobě pásu šampiona těžké váhy utká s Cirylem Ganem, prozatímním šampionem UFC ve stejné váhové kategorii. V pořadu The MMA Hour byl Ngannou dotázán, zda je pro něj nadcházející zápas vzrušující a zda jej považuje za skutečný “TOP” zápas.

“Až tak úplně ne. Je to dobrý zápas a dobrý soupeř. V každém zápase si musíte dávat pozor, ale zároveň to není soupeř na úrovni Jona Jonese. Nebude to stejné.”

O zápase Francise Ngannou s Jonem Jonesem se mluvilo již mnohokrát. Bývalý šampion polotěžké váhy Jon Jones má však v současnosti problémy se zákonem a navíc oznámil, že nechce bojovat dříve než v roce 2022, protože potřebuje čas, aby se na svůj debut v královské kategorii řádně připravil. Ngannou však není úplně přesvědčen o tom, že by se jeho zápas s Jonem Jonesem jednoho dne opravdu uskutečnil.

“Nevím, co se stane v budoucnu. Na to se nesoustředím. Chci, aby k tomu zápasu došlo, ale nevím, jestli se tak stane.”

Duel mezi Francisem Ngannou a Cirylem Ganem zatím nebyl oficiálně oznámen. Podle předběžných informací se plánuje na galavečer UFC 270. Turnaj by se měl uskutečnit 22. ledna 2022.

Zdroj: Podcast The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ