DomůUFCGilbert Burns o nadcházejícím souboji s Jorge Masvidalem: Bude to krvavý zápas!

Gilbert Burns o nadcházejícím souboji s Jorge Masvidalem: Bude to krvavý zápas!

Gilbert Burns se na turnaji UFC 287 utká s Jorge Masvidalem. A Brazilec neočekává nic jiného než krvavý zápas, který skončí před časem.

Již v dubnu uvidíme na UFC 287 souboj mezi Gilbertem Burnsem a Jorge Masvidalem. Brazilec se o své názory na nadcházející souboj s “Gamebredem” podělil s médii.

“Nemyslím si, že to bude snadné, ale vím, že to bude krvavý zápas. Myslím, že půjdeme hned od začátku do výměn, do otevřeného boje a že v tomto zápase uvidíme předčasné ukončení. Možná to bude ve druhém kole nebo možná až na konci třetího kola. Ale očekávám, že souboj skončí před časem. Možná to bude submise, možná KO nebo TKO nebo cokoli jiného. Na UFC 287 chci prostě Jorgeho Masvidala ukončit.”

I když si “Gamebred” na své konto připsal docela dost porážek, musíme uznat, že před časem neprohrává příliš často.

KO nebo TKO podlehl pouze Kamaru Usmanovi a Rodrigu Dammovi, zatímco Tobi Imada a Paul Rodriguez jej porazili na submisi. Připojí se tedy Burns k několika málo bojovníkům, kteří se mohou pochlubit tím, že Masvidala porazili před časem?

Pravděpodobnost je poměrně vysoká, protože většinu svých vítězných soubojů Brazilec skutečně dokázal ukončit před časem.

Naposledy byl k vidění na UFC 283 v Brazílii, kdy snadno udolal Neala Magnyho. V posledních čtyřech zápasech má “Durinho” bilanci 2-2, když prohrál na body s Khamzatem Chimaevem a v boji o pás podlehl TKO Usmanovi, přičemž vyhrál nad již zmíněným Magnym a Stephenem Thompsonem.

Hlavní událostí turnaje UFC 287 bude odvetný souboj Israela Adesanyi s Alexem Pereirou. Zápas, ve kterém se Nigerijec pokusí získat zpět pás, o který přišel koncem loňského roku.

Zdroj: Submission Radio

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ