DomůVideaHororové zranění MMA zápasníka! Z pohledu na jeho nohu vám bude běhat...

Hororové zranění MMA zápasníka! Z pohledu na jeho nohu vám bude běhat mráz po zádech

Australský MMA zápasník Jack Becker na tento zápas jen tak nezapomene. Při jednom z kopů se ozvalo hlasité prasknutí a zlomenina pravé nohy byla na světě. Divákům se naskytl opravdu nepříjemný pohled.

V hlavním zápase turnaje ETERNAL MMA 66, který se uskutečnil v Perthu, Becker obhajoval titul v lehké váze. Duel proti Aidanu Aguilerovi však trval pouhých dvacet vteřin. Když se šampion pokusil o tvrdý kop, rázem se ocitl na zemi a při pohledu na jeho nohu bylo jasné, že utkání skončilo.

Beckerova noha se nacházela v nepřirozeném úhlu. Vyděšení fanoušci odvraceli zrak. Zápasník se ihned ocitl v obležení lékařů. Šokující konec může Beckera mrzet o to více, že místo pravděpodobného kontraktu s UFC jej nyní čeká dlouhá a náročná rekonvalescence.

Zdroj: Instagram Eternal MMA | Instagram Jack Becker

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ