DomůOktagon MMAHvězda německého MMA v OKTAGONU! Organizace podepsala Davida Zawadu a spustí německou...

Hvězda německého MMA v OKTAGONU! Organizace podepsala Davida Zawadu a spustí německou verzi OKTAGON výzvy

Jak organizace OKTAGON MMA slibovala, tak také činí. Vstupuje na německý trh, a to s nebývalou razancí. Po vzoru americké show TUF nabídne našim západním sousedům pořad, v němž se setkají hvězdy MMA a začínající sportovci.

Příběhy bojovníků budou představeny v německé verzi OKTAGON výzvy. Trenéry budou Stephan Pütz, Christian Eckerlin a bratři David a Martin Zawadové.

OKTAGON Challenge začne 16. dubna a vyvrcholí 4. června prvním turnajem organizace OKTAGON MMA mimo českou a slovenskou půdu v historické Festhalle ve Frankfurtu nad Mohanem pro 13 500 fanoušků.

“Německý trh je na nás dokonale připraven. Je to historický okamžik! Věřím, že ano,” řekl spolumajitel organizace OKTAGON Pavol Neruda.

OKTAGON MMA podepisuje hvězdu německého MMA Davida Zawadu

Stephan Pütz a Christian Eckerlin jsou již akvizicemi OKTAGONU delší dobu. Martin Zawada podepsal smlouvu před nedávnem a nyní se tedy česko-slovenská organizace rozrůstá a velké jméno, kterým je David Zawada. Ten ještě v září bojoval pod křídly UFC. Můžeme tedy říci, že se OKTAGONU povedl doslova majstrštyk.

David Zawada na svém instagramovém účtu navíc uvedl, že kromě koučování v OKTAGON výzvě, podepsal také kontrakt na 3 zápasy.

“Otevírají se nové dveře. Jsem velmi rád, že vám to mohu oznámit. S bratrem budeme koučovat v televizním pořadu OKTAGON Challenge, který se bude od 16. dubna vysílat na německých televizních stanicích Bild.tv a Bild+. Na druhé straně se představí tým se Stephanem Pützem a Christianem Eckerlinem.”

“Kromě toho mám roční smlouvu s organizací OKTAGON MMA na 3 zápasy.”

Jak sdělil Ivan Dijakovič, manažer bratrů Zawadových, oba muži podepsali s organizací OKTAGON MMA exkluzivní smlouvy.

Zdroj: Instagram David Zawada | Instagram Hard Knocks Management

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ