DomůCZ/SK MMAIvan Buchinger nastupoval do duelu s Keitou smířený s porážkou!

Ivan Buchinger nastupoval do duelu s Keitou smířený s porážkou!

Ivan Buchinger, jedna z největších legend domácí MMA scény, v loňském roce vybojoval tituly ve dvou váhových kategoriích organizace OKTAGON MMA. V sobotu však o jeden z opasků přišel, když podlehl Losenu Keitovi TKO v prvním kole.

Bylo zkrátka vidět, že Buchinger neměl svůj den, jelikož v zápase rozhodně nepůsobil tak, jako například v duelu s Barboríkem. Tyto spekulace nyní Ivan potvrdil v rozhovoru pro slovenský Šport.

“Nejsem z toho zničený, protože jsem nastupoval s tím, že prohraju. Před zápasem jsem psal domů, že se cítím strašně. Psychicky jsem byl úplně v pi*i. Předem jsem přijal prohru a jen jsem čekal na konec. Nevím, jestli jsem se ho bál. Nevím. Zkrátka jsem nebyl sám sebou,” vysvětlil.

Zároveň zmínil, že nebyl tak koncentrovaný na zápas, jelikož v období před zápasem řešil fakt, že mu RFA nabídla dvakrát tolik, co dostává v OKTAGONU. Ten mu navíc nepřidal na výplatě tolik, kolik by si Ivan představoval.

Teď navíc na zápasení rozhodně myšlenky nemá. V zápase si totiž přivodil blíže nespecifikovaná zranění.

“Čeká mě minimálně operace kolene, což mě vyřadí do února/března. Pokud bych musel i na operaci ramene, což by šlo postupně, tak se bavíme o pauze na rok a půl. Rameno už mi v minulosti operovali a 6-7 měsíců jsem s ním nedokázal nic dělat,” prozradil Ivan své zdravotní trable.

Uvidíme tedy, jak rychle se Ivan dokáže vrátit. Není už nejmladší a tato nepříjemná zranění pro něj jistě znamenají výraznou komplikaci na cestě k návratu. Každopádně přejeme Ivanovi hodně sil a motivace do další kariéry!

Zdroj: Šport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ