Jake Paul varuje Andersona Silvu: Každým dnem se zlepšuji

Jake Paul je přesvědčen, že Anderson Silva by to s ním v boxerském ringu neměl snadné. Brazilce si váží, ale zároveň říká, že se stává každým dnem lepším boxerem a stále těžším soupeřem pro ostatní bojovníky.

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

O možném souboji mezi Andersonem Silvou, bývalým šampionem UFC, a youtuberem Jakem Paulem, který se úspěšně pokouší prosadit v boxerském ringu, se mluví už nějakou dobu.

Jake Paul nyní v rozhovoru pro ESPN pronesl o Andersonovi několik slov.

„Andersona si velmi vážím. Je legendou MMA. Byl jsem jeho fanouškem. Vyjadřuje se o mně hezky, takže je tu vzájemný respekt. Anderson si vedl skvěle proti Titu Ortizovi a Julio Cesaru Chavezovi Jr., ale já nejsem jako oni. Jsem rychlý, výbušný, mladý, hladový a každým dnem se zlepšuji.“

Anderson Silva se před časem zmínil, že by se v budoucnu mohl utkat s jedním z bratrů Paulových. Zatím však není známo, zda k takovému souboji skutečně dojde.

Jake Paul ve svém posledním zápase porazil Tyrona Woodleyho, bývalého šampiona UFC. Předtím knokautoval Bena Askrena, bývalého bojovníka UFC a bývalého šampiona organizací BELLATOR MMA a ONE Championship.

Anderson Silva letos absolvoval dva zápasy v boxu. Nejprve porazil Julia Cesara Chaveze Jr., bývalého mistra světa ve střední váze organizace WBC, a o uplynulém víkendu porazil bývalého šampiona UFC Tita Ortize.

Zdroj: ESPN

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní

PŘEČTI SI TAKÉ