Jared Cannonier se zranil a kritizuje Darrena Tilla

Jared Cannonier se zranil a veškeré spekulace o tom, jestli bude bojovat s Darrenem Tillem na březnovém turnaji UFC 248 nebo bude náhradníkem pro hlavní zápas tohoto turnaje, vzaly za své.

http://gty.im/1171801575

Jeden z nejlepších bojovníků střední váhy organizace UFC, Jared Cannonier se měl původně na turnaji UFC 248 v Las Vegas utkat s bývalým šampionem Robertem Whittakerem. Ten však odstoupil kvůli osobním problémům.

Následně se hovořilo o tom, že se Cannonier utká s Darrenem Tillem, případně, že bude náhradníkem pro hlavní zápas turnaje UFC 248 mezi šampionem střední váhy Israelem AdesanyouYoelem Romerem.

Bohužel, ani jedna varianta nakonec nedopadne, protože Jared Cannonier na svém Instagramu informoval fanoušky o tom, že se zranil. Současně podrobil kritice Darrena Tilla za to, že se zápasu s ním vyhýbal.

“Darrene, jsem rád, že jsi konečně našel odvahu a přijal jsi nabídku zápasit se mnou. Bohužel to bylo v pondělí, tedy dva dny poté, co jsem se zranil. Stalo se to 7. února, kdy jsem byl v Houstonu, abych si promluvil o tom, že nechceš ten zápas přijmout. Kdyby jsi přijal zápas hned, když nám ho nabídli, místo aby si se tomu vyhýbal, pravděpodobně bych nebyl v Houstonu, ale ve Phoenixu a připravoval bych se na to, až ti nakopu zadek. Neobviňuji tě, i když vlastně trochu ano. Každopádně na úterý mám naplánovanou operaci. Jestli budeš pořád ve střední váze, utkáme se na podzim.”

Od té doby, kdy Cannonier přešel z polotěžké do střední váhy, ještě v oktagonu UFC neprohrál. “The Killa Gorilla” ve střední váze porazil Davida Branche, Andersona Silvu a Jacka Hermanssona. Všechna utkání ukončil před časovým limitem. Aktuálně je na čtvrém místě v rankingu UFC střední váhy.

Zdroj:  Instagram Jared Cannonier

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA