DomůUFCJared Cannonier se zranil a kritizuje Darrena Tilla

Jared Cannonier se zranil a kritizuje Darrena Tilla

Jared Cannonier se zranil a veškeré spekulace o tom, jestli bude bojovat s Darrenem Tillem na březnovém turnaji UFC 248 nebo bude náhradníkem pro hlavní zápas tohoto turnaje, vzaly za své.

Embed from Getty Images

Jeden z nejlepších bojovníků střední váhy organizace UFC, Jared Cannonier se měl původně na turnaji UFC 248 v Las Vegas utkat s bývalým šampionem Robertem Whittakerem. Ten však odstoupil kvůli osobním problémům.

Následně se hovořilo o tom, že se Cannonier utká s Darrenem Tillem, případně, že bude náhradníkem pro hlavní zápas turnaje UFC 248 mezi šampionem střední váhy Israelem Adesanyou a Yoelem Romerem.

Bohužel, ani jedna varianta nakonec nedopadne, protože Jared Cannonier na svém Instagramu informoval fanoušky o tom, že se zranil. Současně podrobil kritice Darrena Tilla za to, že se zápasu s ním vyhýbal.

“Darrene, jsem rád, že jsi konečně našel odvahu a přijal jsi nabídku zápasit se mnou. Bohužel to bylo v pondělí, tedy dva dny poté, co jsem se zranil. Stalo se to 7. února, kdy jsem byl v Houstonu, abych si promluvil o tom, že nechceš ten zápas přijmout. Kdyby jsi přijal zápas hned, když nám ho nabídli, místo aby si se tomu vyhýbal, pravděpodobně bych nebyl v Houstonu, ale ve Phoenixu a připravoval bych se na to, až ti nakopu zadek. Neobviňuji tě, i když vlastně trochu ano. Každopádně na úterý mám naplánovanou operaci. Jestli budeš pořád ve střední váze, utkáme se na podzim.”

Od té doby, kdy Cannonier přešel z polotěžké do střední váhy, ještě v oktagonu UFC neprohrál. “The Killa Gorilla” ve střední váze porazil Davida Branche, Andersona Silvu a Jacka Hermanssona. Všechna utkání ukončil před časovým limitem. Aktuálně je na čtvrém místě v rankingu UFC střední váhy.

Zdroj:  Instagram Jared Cannonier

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ