DomůUFCJednání Jona Jonese s Danou Whitem skončila úspěchem: "Bones" začíná s přípravou...

Jednání Jona Jonese s Danou Whitem skončila úspěchem: “Bones” začíná s přípravou na “The Predatora”

Jon Jones, bývalý šampion polotěžké váhy organizace UFC oznámil, že začíná s přípravou na titulový zápas v těžké váze, ve kterém se utká s aktuálním držitelem pásu této divize Francisem Ngannou.

Zdroj: UFC

Vypadá to tak, že organizace UFC a Jon Jones konečně našli společnou řeč v otázkách, týkajících se “Bonesovi” budoucnosti. V poslední době to mezi Jonesem a šéfem UFC Danou Whitem hodně skřípalo. Jones chtěl za zápas s “The Predatorem” více než 10 milionů dolarů, což se UFC příliš nezamlouvalo. “Bones” pak úpěnlivě žádal UFC, aby jej propustila. Nyní to vypadá, že došlo k obratu o 180 stupňů.

Jon Jones nyní na svém Twitteru napsal, že se setkal s Danou Whitem a jejich jednání bylo úspěšné.

“Právě jsem povečeřel s Danou Whitem a můžu říct, že to byla nejlepší rozmluva po dlouhé době. Dohodli jsme se. Termín oznámíme již brzy.”

O něco později pak Jon Jones pak na svůj Twitter umístil další post, ve kterém fanoušky informuje o tom, že mění způsob své přípravy a upozorňuje je na to, aby byli připraveni, že ve svém dalším zápase předvede něco, na co u něj nebyli zvyklí. Na konci videa se pak objeví grafika, ve které stojí Jones tváří v tvář “The Predatorovi”.

Vsaď si na bojové sporty a získej 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč!

Od chvíle, kdy se Jones rozhodl přejít do těžké váhy a vzdal se pásu šampiona polotěžké váhy, uběhla už poměrně dlouhá doba. Poslední měsíce na sobě “Bones” tvrdě pracoval a připravoval se na svůj debut v těžké váze. Často svým fanouškům prezentoval videa ze své přípravy a ukazoval, jak nabírá na váze.

Prakticky od prvního okamžiku, kdy oznámil svůj přechod do těžké váhy, se spekulovalo o tom, že se hned ve svém debutu v této divizi utká o pás šampiona. A nyní to vypadá, že to tak skutečně bude.

Zatím však není známo kdy a kde k velice očekávanému souboji Jones vs. Ngannou dojde.

Zdroj: Twitter Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ