DomůUFCJednání Jona Jonese s Danou Whitem skončila úspěchem: "Bones" začíná s přípravou...

Jednání Jona Jonese s Danou Whitem skončila úspěchem: “Bones” začíná s přípravou na “The Predatora”

Jon Jones, bývalý šampion polotěžké váhy organizace UFC oznámil, že začíná s přípravou na titulový zápas v těžké váze, ve kterém se utká s aktuálním držitelem pásu této divize Francisem Ngannou.

Zdroj: UFC

Vypadá to tak, že organizace UFC a Jon Jones konečně našli společnou řeč v otázkách, týkajících se “Bonesovi” budoucnosti. V poslední době to mezi Jonesem a šéfem UFC Danou Whitem hodně skřípalo. Jones chtěl za zápas s “The Predatorem” více než 10 milionů dolarů, což se UFC příliš nezamlouvalo. “Bones” pak úpěnlivě žádal UFC, aby jej propustila. Nyní to vypadá, že došlo k obratu o 180 stupňů.

Jon Jones nyní na svém Twitteru napsal, že se setkal s Danou Whitem a jejich jednání bylo úspěšné.

“Právě jsem povečeřel s Danou Whitem a můžu říct, že to byla nejlepší rozmluva po dlouhé době. Dohodli jsme se. Termín oznámíme již brzy.”

O něco později pak Jon Jones pak na svůj Twitter umístil další post, ve kterém fanoušky informuje o tom, že mění způsob své přípravy a upozorňuje je na to, aby byli připraveni, že ve svém dalším zápase předvede něco, na co u něj nebyli zvyklí. Na konci videa se pak objeví grafika, ve které stojí Jones tváří v tvář “The Predatorovi”.

Vsaď si na bojové sporty a získej 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč!

Od chvíle, kdy se Jones rozhodl přejít do těžké váhy a vzdal se pásu šampiona polotěžké váhy, uběhla už poměrně dlouhá doba. Poslední měsíce na sobě “Bones” tvrdě pracoval a připravoval se na svůj debut v těžké váze. Často svým fanouškům prezentoval videa ze své přípravy a ukazoval, jak nabírá na váze.

Prakticky od prvního okamžiku, kdy oznámil svůj přechod do těžké váhy, se spekulovalo o tom, že se hned ve svém debutu v této divizi utká o pás šampiona. A nyní to vypadá, že to tak skutečně bude.

Zatím však není známo kdy a kde k velice očekávanému souboji Jones vs. Ngannou dojde.

Zdroj: Twitter Jon Jones


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ