Jon Mariánek na mušce českých MMA zápasníků! Někteří se mu vysmívají, jiní jej ostře kritizují

Že mladý youtuber vyvolá tolik povyku, to asi čekal jen on sám. Jon Mariánek pořádně naštval české MMA bojovníky. Stačilo k tomu jediné video, kde se vysmál Ondřeji Novotnému, organizaci OKTAGON MMA a všem jejím bojovníkům.

Zdroj: OKTAGON MMA

Co však Jon Mariánek zasel, to nyní sklízí. Za svoji urážlivou odpověď na výzvu Jakuba Štáfka si vysloužil převážně výsměch a ostrou kritiku, a to nejen ze strany MMA fanoušků, ale přímo od bojovníků. Na jeho video už reagovali například Karlos Vémola, Vašek Mikulášek a další.

Parodie na Jona Mariánka v podání “Krále Severu”

A že to ze strany Mariánka bylo opravdu už za hranou, dokazuje fakt, že se na něj drsně obořil i jinak velice klidný Miloš Petrášek. Největšího “fanouška” si však Mariánek získal v osobě “Krále Severu” Pavla Malacha, který se dokonce pustil do parodie drzého youtubera.

Karlos Vémola

Jan Malach

Miloš Petrášek

„Radši budu chudák z Čech, než mít hlavu v šéfíkově prdeli a dělat mu příležitostně d*vku, kluk z amatérů by Tě zabil ty  ku*buřte.“

Václav Mikulášek

„Děkuji kámo, díky tobě já vypadám jak anděl. Jinak, jak ses dostal k takové práci, jako uklízečka od Paula?“

Je téměř jisté, že se v brzké době dočkáme další reakce Jona Mariánka. Bude zajímavé sledovat, kam až tento trash talk povede. I když na druhou stranu je zcela dobře možné, že se jedná jen o dobře promyšlené promo ze strany mladého youtubera. A nebo, že by to byla společná akce Mariánka a organizace OKTAGON MMA?

Zdroj: Instagram Pavel Malach | Instagram FightLive | MMA Fanatik

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAOstatní