DomůCZ/SK MMAJon Mariánek na mušce českých MMA zápasníků! Někteří se mu vysmívají, jiní...

Jon Mariánek na mušce českých MMA zápasníků! Někteří se mu vysmívají, jiní jej ostře kritizují

Že mladý youtuber vyvolá tolik povyku, to asi čekal jen on sám. Jon Mariánek pořádně naštval české MMA bojovníky. Stačilo k tomu jediné video, kde se vysmál Ondřeji Novotnému, organizaci OKTAGON MMA a všem jejím bojovníkům.

Zdroj: OKTAGON MMA

Co však Jon Mariánek zasel, to nyní sklízí. Za svoji urážlivou odpověď na výzvu Jakuba Štáfka si vysloužil převážně výsměch a ostrou kritiku, a to nejen ze strany MMA fanoušků, ale přímo od bojovníků. Na jeho video už reagovali například Karlos Vémola, Vašek Mikulášek a další.

Parodie na Jona Mariánka v podání “Krále Severu”

A že to ze strany Mariánka bylo opravdu už za hranou, dokazuje fakt, že se na něj drsně obořil i jinak velice klidný Miloš Petrášek. Největšího “fanouška” si však Mariánek získal v osobě “Krále Severu” Pavla Malacha, který se dokonce pustil do parodie drzého youtubera.

Karlos Vémola

Jan Malach

Miloš Petrášek

„Radši budu chudák z Čech, než mít hlavu v šéfíkově prdeli a dělat mu příležitostně d*vku, kluk z amatérů by Tě zabil ty  ku*buřte.“

Václav Mikulášek

„Děkuji kámo, díky tobě já vypadám jak anděl. Jinak, jak ses dostal k takové práci, jako uklízečka od Paula?“

Je téměř jisté, že se v brzké době dočkáme další reakce Jona Mariánka. Bude zajímavé sledovat, kam až tento trash talk povede. I když na druhou stranu je zcela dobře možné, že se jedná jen o dobře promyšlené promo ze strany mladého youtubera. A nebo, že by to byla společná akce Mariánka a organizace OKTAGON MMA?

Zdroj: Instagram Pavel Malach | Instagram FightLive | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ