DomůCZ/SK MMAMariánek odpovídá Štáfkovi! Slova pohrdání vůči organizaci OKTAGON a Ondřeji Novotnému

Mariánek odpovídá Štáfkovi! Slova pohrdání vůči organizaci OKTAGON a Ondřeji Novotnému

Herec Jakub Štáfek, kterého fanoušci MMA znají především díky jeho souboji s Petrem Benkem na turnaji OKTAGON 15, před několika dny vyzval na zápas Jona Mariánka, který je součástí týmu populárního youtubera Jakea Paula.

Zdroj: OKTAGON MMA

O výzvě pak hovořil ve svém pořadu MMA Letem Světem i promotér organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný, který by takový zápas pod křídly své organizace rád uspořádal. Jak ale řekl, on i Štáfek počkají, až se k výzvě vyjádří Jon Mariánek.

Výzva Jakub Štáfek vs. Jon Mariánek

Netrvalo to dlouho a Jon Mariánek na výzvu Kuby Štáfka skutečně zareagoval. Jeho vzkaz je ovšem opravdu drsný. Na paškál si bere především Ondřeje Novotného a jeho organizaci OKTAGON MMA, které častuje nevybíravými slovy a velkým pohrdáním. Řeč přišla i na Karlose Vémolu.

Všechny turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete sledovat také ZDE.

Zdroj: Youtube Jon Marianek | Youtube Antonín Vavrda | MMA Fanatik | OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ