DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola vzpomíná na nejtěžší moment v životě! Myslel si, že zabil...

Karlos Vémola vzpomíná na nejtěžší moment v životě! Myslel si, že zabil dva lidi

Karlos Terminátor Vémola, první Čech v UFC, patří k nejoblíbenějším bojovníkům u nás a má také jednoznačnou zásluhu na popularitě MMA v ČR.

Zdroj: OKTAGON MMA

V kariéře si zažil několik velkých vítězství, ale také pár proher. I v současnosti si neprochází nejlepším obdobím, ale v nedávném podcastu Fight Cast se rozpovídal o vůbec nejhorším momentu jeho života.

„Nejtěžší moment života, kterého se bojím dodnes, jsem zažil hned první týden v Anglii. Zhruba ve dvě v noci přijela dodávka cikánů, které jsme nepustili dovnitř. Zatlačili nás s manažerem a majitelem až na recepci, vytáhli lopaty a začali nás mlátit. Majitel to odnesl zlomenou rukou.”

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Naštvali jsme se a chtěli jsme zachránit majitele. Nás (ochranky) bylo šest a jich taky, tak jsme je začali mlátit co to šlo. Čtyři se rozutekli, ale dva zůstali bezvládně ležet na zemi. Snažil jsem se je vzbudit, ale nešlo to, tak jsem chtěl zavolat záchranku. Majitel však tvrdě nesouhlasil. Chceš do vězení, právě si možná zabil cikána! Bylo mi devatenáct a byl to můj první víkend v práci, brečel jsem a byl ve strašném šoku. Zakázali mi volat sanitku a přikázali mi ho uklidit, že ho v pondělí odvezou,“ popisuje Vémola svůj nejhorší “vyhazovačský” zážitek z baru. Zde si vydělával ve svých začátcích v Anglii, kde dlouhodobě žil a donedávna i trénoval. Má zde i dvě své děti.

„Nakonec mi řekli, že se probrali a utekli. Seděl jsem tam a plakal, že jsem málem zabil dva cikány. Co bych asi dělal, kdybych musel volat mámě, že jsem dostal patnáct let vězení? Doteď si děláme srandu, že ty dva cikány někam schovali. Já je potom už nikdy neviděl,“ dokončuje Vémola svůj příběh.

Sleduj turnaj UFC 270: Ngannou vs. Gane ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! Tentokrát nás čeká parádní turnaj, na kterém se bude bojovat hned o dva mistrovské pásy. V hlavním zápase turnaje si to o pás těžké váhy rozdá Francis Ngannou a Ciryl Gane. Ve druhém zápase večera uvidíme završení trilogie a zároveň titulový souboj mezi Brandonem Morenem a Deiveisonem Figueiredem. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 22.1. na neděli 23.1.

Zdroj: Podcast Fight Cast

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ