DomůUFCKhamzat Chimaev: Nechci být jen obyčejný bojovník, který získal pás

Khamzat Chimaev: Nechci být jen obyčejný bojovník, který získal pás

Khamzat Chimaev se netají svými mistrovskými ambicemi, ale jeho snem je zisk hned několika pásů.

Khamzat Chimaev se ve svém nadcházejícím zápase pravděpodobně utká s Gilbertem Burnsem. Khamzat je v současné době na jedenáctém místě žebříčku velterové váhy, zatímco Burns je na druhém místě. Chimaev tak doufá, že ho vítězství přiblíží k boji o pás.

“Rád bych získal několik pásů. Chtěl bych se stát nejlepším. Nechci být jen obyčejný bojovník, který získal pás. Chci dva nebo dokonce tři pásy. Uvidíme, jestli se mi to podaří. My plánujeme, ale poslední slovo má vždy Bůh.”

Chimaev vletěl do UFC jako hurikán. Během 66 dnů vyhrál v oktagonu organizace tři zápasy. Pak ale onemocněl koronavirem a prodělal vážný průběh nemoci. Dokonce uvažoval o tom, že se vzdá další kariéry, ale nakonec se rozhodl vrátit do klece.

Khamzat Chimaev (10-0) si mezi profesionály udržuje bezchybnou bilanci. Zástupce Allstars Training Center se pod hlavičkou amerického giganta představil zatím čtyřikrát a pokaždé své soupeře suverénně porazil. Ve svém posledním zápase ukončil Jinglianga Liho (18-7) hned v úvodním kole a poskočil na 11. místo oficiálního žebříčku.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ