Khamzat Chimaev vzkazuje Adesanyovi a Usmanovi: Ukončím vás oba

Khamzat Chimaev si díky svému projevu v oktagonu UFC rychle získal obrovskou popularitu. V každém svém utkání byl velice dominantní a tak není divu, že nemá obavy se střetnout ani s šampiony divizí, ve kterých bojuje.

Embed from Getty Images

Na tiskové konferenci, po posledním turnaji UFC, který proběhl o víkendu v Las Vegas, když novináři s  Chimaevem hovořili o jeho budoucnosti v oktagonu UFC, padl mimo jiné dotaz na jeho případné souboje s šampiony vah, ve kterých bojuje, tedy weltrové a střední. A Chimaev jasně odpověděl, že z těchto soubojů nemá pražádné obavy.

“Samozřejmě, že chci bojovat o pás šampiona. Proč ne? Tvrdě jsem na to dřel. Jsem připravený na titulové zápasy v obou vahách.”

“Jestli se dobře připravím, nikdo pro mě není dostatečnou výzvou. Ukončím oba šampiony před časem. “

Aktuálním držiteli pásů ve weltrové a střední váze jsou Kamaru UsmanIsrael Adesanya. Usman se má zanedlouho utkat při obhajobě titulu s Gilbertem Burnsem“The Last Stylebender” bude hájit svůj titul před Paulem Costou už tento víkend, na turnaji UFC 253, který proběhne na “Fight Island” v Abú Dhabí.

Pokud jde o Chimaeva, ten se má v říjnu utkat s Demianem Maiou, ale vzhledem k tomu, jak neustále tlačí na Danu Whita, že chce další a další zápasy, je klidně možné, že se ještě před zápasem s Maiou utká s někým jiným.

Zdroj: UFC | MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA