DomůKSWKSW 61: Darko Stosić těžce knokautoval Michala Kitu

KSW 61: Darko Stosić těžce knokautoval Michala Kitu

Darko Stosić knokautoval Michala Kitu v prvním kole jejich zápasu na turnaji KSW 61. Srbský bojovník, který přišel do polské organizace z UFC, si tak na své konto připsal druhý knokaut v elitní polské organizaci.

Zdroj: KSW MMA

“Masakra” měl od začátku zápasu v boxerských výměnách navrch, ale nakonec se rozhodujícím faktorem ukázala KO síla úderu Darka Stosiće, která rozhodla o osudu celého souboje.

Michal Kita prakticky od začátku natlačil svého soupeře na pletivo. Stosić dával do každého úderu maximum síly, ale chyběla mu přesnost. Kita se snažil o zvedáky a několik z nich našlo svůj cíl. Polský zápasník měl zápas pod kontrolou. Vytvářel tlak, atakoval a nedovolil Srbovi převzít iniciativu. Až minutu před koncem kola se Stosićovi konečně podařilo zaútočit. A tento útok rozhodl o celém zápase. Darko poslal Kitu na zem tvrdým pravým hákem. Po dalších úderech Srba zůstal Kita nehybně ležet a zápas byl sudím ukončen.

Darko Stosić porazil Michala Kitu TKO v 1. kole, 4:05.

Sledovat turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete ZDE.

Zdroj: KSW MMA | Twitter ChillemDafoe | Twitter ChillemDeebo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ