DomůCZ/SK MMAĽudovít Klein vzkazuje fanouškům i haterům: V UFC nekončím a ani se...

Ľudovít Klein vzkazuje fanouškům i haterům: V UFC nekončím a ani se končit nechystám!

Po náročném víkendovém zápase, který nedopadl podle jeho představ, se Ľudovít Klein (17-4 MMA, 1-2 UFC) vyjádřil na sociálních sítích.

Zdroj: OKTAGON MMA

V prohlášení uvádí, že jej prohra s Natem Landwehrem neskutečně mrzí, ale nevěší hlavu a pokračuje v tréninku. Má také jasný vzkaz pro hatery, kterým dává najevo, že ho v nejlepší MMA organizaci na světě ještě bojovat uvidíme.

“Těžký víkend za mnou… ještě těžší 3 měsíce tréninku a výsledek už znáte. Jednou jsme nahoře a jednou dole. Je mi neskutečně líto, že to nevyšlo.”

“I přes tuto ztrátu miluji to, co dělám a nikdy bych to neměnil a rozhodně nevěším hlavu na hřebík. Vrátím se zpátky do gymu a budu pokračovat v práci.”

“Děkuji celému svému týmu, který se mnou odvedl kus práce, a všem, kteří při mně stáli! A pro hatery – v UFC nekončím a ani se končit nechystám.”

Zdroj: Instagram Ľudovít Klein

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ