DomůCZ/SK MMAMíří Viktor Pešta do americké PFL? Milion dolarů je velké lákadlo

Míří Viktor Pešta do americké PFL? Milion dolarů je velké lákadlo

Druhý Čech v UFC a aktuální šampion polotěžké váhy organizace OKTAGON MMA, to je Viktor Pešta. Svůj opasek získal v září na turnaji OKTAGON 28, když doktor zastavil zápas a nepustil jeho soupeře Stephana Pütze do 4. kola. Němec si hned žádal odvetu a organizace ji také oznámila. Jenže se vyskytl problém s tím, že Pešta údajně o odvetném zápase nevěděl.

Od té doby jsou věci v řešení, ale aktuálně to na setrvání Pešty v OKTAGONU moc nevypadá. Před pár dny totiž promotér organizace Real Fight Arena (RFA), kterým je Boris Marhanský řekl, že Pešta aktuálně na nějakou dobu odejde z domácí scény. A tato informace se zdá být ještě důvěryhodnější poté, kdy slovenský Šport přišel s tím, že dle jejich zdrojů dostal Viktor Pešta nabídku od americké organizace Professional Fighters League (PFL).

Když nepočítáme bojovníky UFC a BELLATORU, tak Viktor Pešta je nejvýše postavenou polotěžkou váhou ve světovém žebříčku. Viktor se tedy možná objeví v organizaci PFL, která funguje turnajovým způsobem. Přes utkání ve skupinách a následné semifinálové vyřazovací zápasy se bojovníci dostanou až do finále, ve kterém se bojuje o jeden milion amerických dolarů, což je v přepočtu něco přes dvacet milionů korun českých.

Celá záležitost však pravděpodobně ještě není definitivní. Na dotazy médií Viktor Pešta zatím nereaguje. Kam nakonec zamíří, to se jistě už velmi brzy dovíme.

Zdroj: Šport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ