DomůUFCNate Diaz kritizuje Masvidala a McGregora: Chováte se jako zvířata! Jste jako...

Nate Diaz kritizuje Masvidala a McGregora: Chováte se jako zvířata! Jste jako malé a nezodpovědné děti

Nate Diaz se krátce vyjádřil ke svým bývalým soupeřům Conoru McGregorovi a Jorgemu Masvidalovi. Stručně, leč výstižně.

V posledních dnech se objevily zprávy o zatčení McGregora a Masvidala. Ir byl ve své vlasti zatčen za nebezpečnou jízdu. Policie mu proto zabavila auto. Pokud jde o Masvidala, ten byl zatčen za údajné napadení Colbyho Covingtona, ke kterému mělo dojít tento týden. Bojovníkovi hrozí až 15 let vězení. Nate Diaz se na svém profilu na Twitteru krátce vyjádřil k chování svých bývalých soupeřů.

“Všichni bojovníci UFC, měli byste se přestat nechat zatýkat za blbosti, chováte se jako zvířata, malé nezodpovědné děti, vzpamatujte se. Řiďte auta zodpovědně a chovejte se tak, jak máte. K*rva…”

Nate Diaz se už nějakou dobu domáhá svého dalšího zápasu v oktagonu UFC, protože by rád naplnil svůj současný kontrakt s největší organizací MMA na světě. Mladší z bratrů Diazových jako své potenciální soupeře zmínil například Conora McGregora, Jorgeho Masvidala nebo Dustina Poiriera. “The Diamond” se vyjádřil, že by s Diazem chtěl bojovat, ale jak je vidět, organizace o takový zápas v tuto chvíli nemá zájem.

Budoucí soupeř Natea Diaze a vlastně i jeho budoucnost ve světě MMA je tak stále zahalena tajemstvím.

Zdroj: Twitter Nate Diaz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ