DomůCZ/SK MMAOKTAGON UNDERGROUND 4 - výsledky turnaje

OKTAGON UNDERGROUND 4 – výsledky turnaje

Sobotní turnaj OKTAGON UNDERGROUND s pořadovým číslem 4 byl ostrý jako břitva. Semifinálová utkání slovenské části turnaje nám nabídla několik TKO a také dvě submise.

Foto: OKTAGON MMA

Kdo nesledoval čtvrtý díl turnajové série OKTAGON UNDERGROUND, ten přišel o hodně. Tak třeba zmrtvýchvstání Kamila Cibinského, který byl v zápase s Jakubem Kadášem třikrát počítán a přesto dokázal zápas dotáhnou do vítězného konce.

V zápase těžké váhy do 100 kg mezi Pavolem Langrem a Simonem Michálkem jsme zase mohli vidět vůbec první submisi série OKTAGON UNDERGROUND.

Lucia Krajčovič se utkala s Alenou Gondášovou. V souboji, kterému předcházely velké emoce, nedala Lucia své soupeřce šanci. Od začátku utkání si šla tvrdě za svým a soupeřce prakticky nedala šanci dostat se do zápasu. Gondášová byla ve druhém kole třikrát počítána a to znamenalo TKO vítězství pro Lucii Krajčovič.

Ve druhém utkání žen stanovila Lucia Szabová rychlostní rekord turnaje v ukončení. Když Paulu Marčišovou porazila submisí za 22 sekund.

V souboji dvou granátníků se Erik Tlkanec neměl pouštět do otevřené přestřelky s Vlastem Čepem. To se prostě nedělá, když si chceš uchovat proti Čepovi alespoň nějakou šanci. Tlkanec byl už v 1. kole třikrát počítán a prohrál TKO.

Stejný průběh měl i hlavní zápas večera, ve kterém podobným způsobem Samuel “Pirát” Krištofič ukončil Lukáše Eliáše.

Výsledky turnaje OKTAGON UNDERGROUND 4

90 kg: Samuel “Pirát” Krištofič porazil Lukáše Eliáše TKO v 1. kole
90 kg: Vlasto Čepo porazil Erika Tlkance TKO v 1. kole
61 kg: Lucia Szabová porazila Paulu Marčišovou submisí v 1. kole
80 kg: Ronald Paradeiser porazil Denise Farkaše jednomyslným rozhodnutím
70 kg: Denis Tripšanský porazil Michala Zátorského jednomyslným rozhodnutím
61 kg: Lucia Krajčovič porazila Alenu Gondášovou TKO v 2. kole
100 kg: Pavol Langer porazil Simona Michálka submisí ve 2. kole
80 kg: Kamil Cibinski porazil Jakuba Kadáše jednomyslným rozhodnutím
70 kg: Marco Novák porazil Nikolase Kriváka jednomyslným rozhodnutím
100 kg: Ivan Bartek porazil Gabriela Töröka TKO v 1. kole

Foto: OKTAGON MMA

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ