DomůPFLOrganizace Professional Fighters League anulovala sezonu 2020

Organizace Professional Fighters League anulovala sezonu 2020

Z důvodu pandemie koronaviru, která doslova paralyzovala celý svět, zrušila organizace PFL celou letošní sezonu.

Embed from Getty Images

Jedna z nejlepších a největších organizací MMA na světě, Professional Fighters League, se rozhodla letošní sezonu anulovat.

Na svém Twitteru o tom informoval novinář Brett Okamoto. Odvolával se při tom na šéfa PFL Petera Murrayho.

K činnosti se PFL vrátí až v roce 2021 ve svém standardním formátu. Bojovníci, kteří mají s PFL podepsaný kontrakt, budou dostávat měsíční plat. Prozatím není známo, v jaké výši.

Organizace PFL prostřednictvím své tiskové zprávy informovala, že v letošním roce vytvoří nové originální projekty. O co se jedná konkrétně, však bohužel prozatím není známo.

PFL funguje jiným systémem než většina ostatních MMA organizací. Zápasníci jsou standardně rozděleni do váhových kategorií a v první části soutěže vybojují dva souboje. Následuje vyřazovací část, která začíná čtvrtfinálovými koly. Vítěz každé váhové kategorie získá odměnu ve výši milion dolarů.

Připomeňme si, že v letošním roce podepsal kontrakt z PFL šampion organizace OKTAGON MMA, Michal Martínek. Toho jsme naposledy v kleci viděli na turnaji OKTAGON 15, kde v utkání o pás šampiona těžké váhy zlomil čelist Viktoru Peštovi. V letošním roce si měl odbýt svou premiéru v PFL, ale jak je vidět, bude si muset bohužel počkat, což jistě není příjemné.

Zdroj: Twitter Brett Okamoto | pflmma.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ