DomůUFCPaddy Pimblett: Neříkejte Tonymu Fergusonovi, kdy má ukončit kariéru

Paddy Pimblett: Neříkejte Tonymu Fergusonovi, kdy má ukončit kariéru

Paddy Pimblett se zastal svého soupeře z nedávného galavečera UFC 296 Tonyho Fergusona. Angličan si myslí, že Fergusona v lehké váze ještě čekají dobré zápasy a nikdo by mu neměl říkat, co má dělat se svým životem.

Tony Ferguson po prohře s Paddym Pimblettem prodloužil svou sérii porážek v řadě na sedm. Navíc mu za dva měsíce bude 40 let. Ještě před jeho posledním zápasem se na sociálních sítích objevilo nemálo hlasů, které ho vyzývaly, aby pro své vlastní dobro pověsil rukavice na hřebík a ukončil kariéru. Nyní, po galavečeru UFC 296, se v tomto smyslu vyjádřil dokonce i Dana White.

Poslední soupeř Tonyho Fergusona, Paddy “The Baddy” Pimblett, se na věc ale dívá jinak. Rodák z Liverpoolu se po patnáctiminutovém zápase s “El Cucuyem” domnívá, že Američan má stále potenciál zvítězit v oktagonu proti někomu, kdo je v žebříčku níže. Navíc jde o soukromé rozhodnutí samotného Fergusona a nikdo mu tak nemůže říkat, co má nebo nemá dělat:

“Je šílené, kolik lidí mu říká, aby ukončil kariéru. Je to osobní rozhodnutí toho, kdo bojuje, jestli ukončí kariéru, nebo ne. Mně nikdo nikdy nebude říkat, kdy mám ukončit tu svou. Je to moje rozhodnutí.”

“Pokud má Tony stále chuť jít do oktagonu a bojovat, může. Myslím, že když ho postavíte proti někomu, kdo je v žebříčku divize níže, jako je Mark O. Madsen, Drakkar Klose nebo někdo podobný, tak ho porazí.”

Ačkoli Paddy před soubojem s Fergusonem hlásal, že v tomto zápase nemá co získat, protože Tony už není tím “El Cucuyem” jako dřív, byl pozitivně překvapen. Podle Pimbletta Ferguson ukázal, že je stále tvrdým chlapem:

“Vydržel. Je to jeden z nejtvrdších chlapů na světě, klobouk dolů. Je to absolutní legenda. Jak už jsem řekl, nikdo by tomuto muži neměl říkat, kdy má ukončit kariéru. Ukončí ji on sám, a to kdy bude chtít a jak bude chtít.”

Pro Paddyho Pimbletta byl triumf nad Tonym Fergusonem sedmým vítězstvím v řadě, z toho pátým v UFC. Na poslední galavečer se vrátil po roční absenci způsobené zraněním kotníku.

Zdroj: UFC | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ