DomůKSWPřekvapení v KSW! Tomasz Narkun přišel po šesti letech o pás šampiona...

Překvapení v KSW! Tomasz Narkun přišel po šesti letech o pás šampiona polotěžké váhy

Tomasz Narkun, nejdéle vládnoucí šampion polské organizace KSW, padl. Držitel pásu v polotěžké váze nestačil na novou akvizici KSW, kterou je ruský bojovník Ibragim Chuzhigaev.

Zdroj: KSW MMA

Tomasz Narkun šel do titulového utkání proti Chuzhigaevovi, které se uskutečnilo na turnaji KSW 66, po prohře, kterou utrpěl loni v dubnu, když se utkal o pás s šampionem těžké váhy Philem De Friesem.

Oba bojovníci si před vzájemným sobotním duelem hodně věřili. Ale v kleci to vypadalo trochu jinak. Na jedné straně sebevědomý Rus, na druhé straně šampion, který v prvních dvou kolech působil velice pasivně a bylo vidět, že má z ruského bojovníka respekt. Narkun se nemohl dostat do zápasu a bylo evidentní, že proti rychlému a pohyblivému Chuzhigaevovi nemá žádné zbraně. První dvě kola šla za Rusem.

Od třetího kola začal Narkun pomalu přebírat otěže zápasu do svých rukou. Začal plnit pokyny, které mu udělil jeho roh, soupeře už měl trochu načteného a svou roli určitě sehrálo i to, že Rus výrazně zvolnil tempo. Ve třetím i čtvrtém kole měl navrch. Bylo jasné, že rozhodne poslední kolo.

V něm měl možná mírně navrh Chuzhigaev, ale na konci kola mohl vítězství na svou stranu strhnout Narkun. Dostal se za Rusa a pokoušel se o takedown, ten se mu nakonec i podařil, ale neměl nad soupeřem žádnou kontrolu a Chuzhigaevovi se podařilo hned vstát. To se ukázalo jako rozhodující. Pokud by tento Narkunův takedown byl úspěšný, zvítězil by. To se však nestalo.

Velké překvapení bylo na světě. Narkun prohrál a přišel o titul v polotěžké váze po neuvěřitelných šesti letech kralování.

Chuzhigaev pak v pozápasovém rozhovoru v kleci neváhal poslat vzkaz svému vysněnému soupeři:

“Roberto Soldići, jsi na řadě!”

Zdroj: KSW MMA | Twitter KSW MMA


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ