DomůKSWPřekvapení v KSW! Tomasz Narkun přišel po šesti letech o pás šampiona...

Překvapení v KSW! Tomasz Narkun přišel po šesti letech o pás šampiona polotěžké váhy

Tomasz Narkun, nejdéle vládnoucí šampion polské organizace KSW, padl. Držitel pásu v polotěžké váze nestačil na novou akvizici KSW, kterou je ruský bojovník Ibragim Chuzhigaev.

Zdroj: KSW MMA

Tomasz Narkun šel do titulového utkání proti Chuzhigaevovi, které se uskutečnilo na turnaji KSW 66, po prohře, kterou utrpěl loni v dubnu, když se utkal o pás s šampionem těžké váhy Philem De Friesem.

Oba bojovníci si před vzájemným sobotním duelem hodně věřili. Ale v kleci to vypadalo trochu jinak. Na jedné straně sebevědomý Rus, na druhé straně šampion, který v prvních dvou kolech působil velice pasivně a bylo vidět, že má z ruského bojovníka respekt. Narkun se nemohl dostat do zápasu a bylo evidentní, že proti rychlému a pohyblivému Chuzhigaevovi nemá žádné zbraně. První dvě kola šla za Rusem.

Od třetího kola začal Narkun pomalu přebírat otěže zápasu do svých rukou. Začal plnit pokyny, které mu udělil jeho roh, soupeře už měl trochu načteného a svou roli určitě sehrálo i to, že Rus výrazně zvolnil tempo. Ve třetím i čtvrtém kole měl navrch. Bylo jasné, že rozhodne poslední kolo.

V něm měl možná mírně navrh Chuzhigaev, ale na konci kola mohl vítězství na svou stranu strhnout Narkun. Dostal se za Rusa a pokoušel se o takedown, ten se mu nakonec i podařil, ale neměl nad soupeřem žádnou kontrolu a Chuzhigaevovi se podařilo hned vstát. To se ukázalo jako rozhodující. Pokud by tento Narkunův takedown byl úspěšný, zvítězil by. To se však nestalo.

Velké překvapení bylo na světě. Narkun prohrál a přišel o titul v polotěžké váze po neuvěřitelných šesti letech kralování.

Chuzhigaev pak v pozápasovém rozhovoru v kleci neváhal poslat vzkaz svému vysněnému soupeři:

“Roberto Soldići, jsi na řadě!”

Zdroj: KSW MMA | Twitter KSW MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ