Rizin 20: Jiří „Denisa“ Procházka obhájil titul v polotěžké váze

Jiří Procházka (26-3-1) si připsal desáté vítězství v řadě. Český zápasník už v 1. kole levým hákem knokautoval C.B. Dollawaye (17-10) a obhájil tak titul šampiona organizace RIZIN v polotěžké váze.

Embed from Getty Images

Jirka začal z nízké pozice. Dollaway se soustředil na nízké kopy a snažil se našeho zápasníka vyvést z rytmu. Po půl minutě se oba borci dostali do klinče a Jiří se snažil dostal za Američanova záda. Dollawayovi se však podařilo z úchopu dostat. Nakonec se Procházkovi, po rychlé kombinaci, podařilo zasáhnout levým hákem Dollawaye, který šel k zemi. Zápas skončil povedeným knokautem.

27letý Jiří Procházka v posledních zápasech porazil takové fightery, jako Fabio Maldonado, Muhammed Lawal, Brandon Halsey nebo Jake Heun. Poslední Procházkova porážka se datuje do roku 2015, kdy prohrál s Muhammedem Lawalem.

Pro „The Dobermana” to byl první zápas od září 2018, kdy prohrál s Khalidem Murtazalievem. Pro Dollawaye to byl poslední zápas v organizaci UFC. Američan dříve porazil například Hectora Lombarda nebo Eda Hermana. Naopak prohrál s takovými zápasníky, jako je Michael Bisping nebo Lyoto Machida.

Zdroj: Bleacher Report | rizinff.com | Twitter Kyle Johnson

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
RizinZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ