DomůCZ/SK MMASlovenský obr jde do akce! Už v sobotu ho čeká životní zápas

Slovenský obr jde do akce! Už v sobotu ho čeká životní zápas

MMA rukavice a změna pravidel slovenskému bojovníkovi Štefanovi Vojčákovi rozhodně prospěla. Od prvního amatérského zápasu až po ten třetí profesionální nepocítil chuť porážky. Prodlouží v sobotu tuto bilanci?

German MMA Championship (GMC) je největší a nejstarší MMA organizace v Německu. Už tuto sobotu 6.8. se poprvé ve své historii vydává za hranice Německa. V rámci spolupráce s organizací Real Fight Arena (RFA) se objeví v Rozvadově, kde se uskuteční několik elitních soubojů v MMA a Real Fight.

Jedním ze špičkových soubojů by měl být duel mezi Štefanem Vojčákem a rakouskou legendou Dritanem Barjamajem. Ten má za sebou 35 zápasů v MMA a je bezpochyby jedním z nejzkušenějších bojovníků v Evropě. Štefana tak čeká velká zkouška, během které bude moci dokázat, jestli skutečně patří k předním těžkých vahám na starém kontinentu.

Barjamaj v minulosti čelil například Karlosovi Vémolovi nebo Juanovi Espinovi (jediný přemožitel Martina Budaye). Absolvoval i velké množství zápasů v K1, což svědčí o tom, že na turnaji GMC 28 bude spoléhat především na svoji komplexnost.

Tentokrát proti němu však bude stát slovenský obr, který ve svých třech dosavadních zápasech strávil v kleci pouze 2 minuty a 29 vteřin.

Turnaj GMC 28 mohou fanoušci sledovat na stránkách organizace RFA.

Zdroj: RFA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ