DomůACATakové ukončení jste asi ještě neviděli! Parádní submise na turnaji ACA Young...

Takové ukončení jste asi ještě neviděli! Parádní submise na turnaji ACA Young Eagles

Málo vídanou technikou byl ukončen jeden ze soubojů turnaje ACA Young Eagles 18. Ibrakhim Askhabov porazil Georgiye Tsugkieva pomocí dušení buggy choke a připsal si tak nejen úspěšný, ale především spektakulární debut v profesionálním MMA.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Ibrakhim Askhabov ležel na zádech a jeho protivník Georgiy Tsugkiev se nacházel v horní pozici. Situace pro Askhabova nevypadala nejlépe, ale ruský bojovník nasadil parádní techniku a udusil Tsugkieva do bezvědomí. To musíte vidět!

Zdroj: ACA | Twitter Grabaka_Hitman

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ