DomůUFCTo se stává, když si je člověk až příliš jistý sám sebou...

To se stává, když si je člověk až příliš jistý sám sebou – Masvidal po porážce s Usmanem na turnaji UFC 261

Jorge Masvidal prohrál na turnaji UFC 261 podruhé v kariéře s Kamaru Usmanem a nedosáhl tak na pás šampiona welterové váhy. Kromě toho byl vůbec poprvé ve své kariéře knokautován.

Zdroj: UFC

Bezprostředně po zápase pak Masvidal hovořil o svém rivalovi s úctou a respektem. Neskrýval přitom, že jej Kamaru Usman svým výkonem překvapil.

“Stalo se to poprvé v mé kariéře a stalo se to před očima mých lidí, mé rodiny a mých přátel. Nikdy jsem během své kariéry nebyl knokautován, přes 50 zápasů. Usman mi ukázal něco, co mi neukázal v našem prvním souboji. Necítil jsem tehdy sílu jeho úderů. To se stává, když si je člověk až příliš jistý sám sebou. Myslel jsem si, že budeme více zápasit. Byl jsem připravený na 25 minut wrestlingu. Zaslouží si gratulaci. Zaskočil mě, ví jak na mě. Jednoduše je vítězem. Bůh mu žehnej.”

Jorge Masvidal (35-15) po prohře se Stephenem Thompsonem v roce 2017 v dalších třech zápasech zvítězil, když porazil Darrena Tilla, Bena Askrena a Nata Diaze. Ve svém posledním zápase na turnaji UFC 251 prohrál s Usmanem a od té doby jsme jej v oktagonu neviděli.

Zdroj: UFC | Youtube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ