To se stává, když si je člověk až příliš jistý sám sebou – Masvidal po porážce s Usmanem na turnaji UFC 261

Jorge Masvidal prohrál na turnaji UFC 261 podruhé v kariéře s Kamaru Usmanem a nedosáhl tak na pás šampiona welterové váhy. Kromě toho byl vůbec poprvé ve své kariéře knokautován.

Zdroj: UFC

Bezprostředně po zápase pak Masvidal hovořil o svém rivalovi s úctou a respektem. Neskrýval přitom, že jej Kamaru Usman svým výkonem překvapil.

“Stalo se to poprvé v mé kariéře a stalo se to před očima mých lidí, mé rodiny a mých přátel. Nikdy jsem během své kariéry nebyl knokautován, přes 50 zápasů. Usman mi ukázal něco, co mi neukázal v našem prvním souboji. Necítil jsem tehdy sílu jeho úderů. To se stává, když si je člověk až příliš jistý sám sebou. Myslel jsem si, že budeme více zápasit. Byl jsem připravený na 25 minut wrestlingu. Zaslouží si gratulaci. Zaskočil mě, ví jak na mě. Jednoduše je vítězem. Bůh mu žehnej.”

Jorge Masvidal (35-15) po prohře se Stephenem Thompsonem v roce 2017 v dalších třech zápasech zvítězil, když porazil Darrena Tilla, Bena Askrena a Nata Diaze. Ve svém posledním zápase na turnaji UFC 251 prohrál s Usmanem a od té doby jsme jej v oktagonu neviděli.

Zdroj: UFC | Youtube UFC

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA