UFC 249 se uskuteční 9. května na Floridě

Nejbližší turnaj UFC by se měl nakonec uskutečnit na Floridě. Informaci přinesl portál mmafighting.com, který se odvolává na své dobře informované zdroje.

Embed from Getty Images

Původně se turnaj UFC 249 měl uskutečnit 18. dubna v Brooklynu, ale tyto plány zhatila pandemie koronaviru. Organizace chtěla přenést turnaj do Kalifornie, ale ani tam jej nakonec nemohla uspořádat.

Podle portálu mmafighting.com se nyní turnaj UFC 249 uskuteční 9. května na Floridě. Přesná lokace ale i tak není známa. Jasné je pouze to, že bojovníci přijedou do Jacksonville, odkud budou transportováni na místo konání turnaje.

Guvernér Floridy Ron DeSantis v tomto měsíci sdělil, že takové akce, jako jsou například turnaje MMA a podobně, by se mohly na Floridě pořádat.

„The Florida State Boxing Comission” potvrdila portálu MMA Fighting, že jsou připraveni na uspořádání takové akce, pokud vše proběhne podle platných předpisů. Komise se během pandemie už podílela na pořádání profesionálního turnaj v MMA, s vyloučením veřejnosti a za dodržování přísných bezpečnostních pravidel.

Zápasem večera turnaje UFC 249 má být souboj o prozatímní pás šampiona lehké váhy mezi Tony Fergusonem a Justinem Gaethjem. Na turnaji budou k vidění i další skvělé zápasy, například Henry Cejudo vs. Dominick CruzFrancis Ngannou vs. Jairzinho Rozenstruik.

Zdroj: mmafighting.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA