DomůUFCUFC 295: Jared Gordon ukončuje olympijského medailistu už v 1. kole

UFC 295: Jared Gordon ukončuje olympijského medailistu už v 1. kole

Jared Gordon (20-6) měl na začátku zápasu spoustu problémů s klinčem a koleny Marka Madsena (12-2). Američan nemohl najít rytmus, soupeř jej neustále tlačil na pletivo a vypadalo to, že Dán je na tom mnohem lépe technicky i fyzicky.

Postupem času se však situace změnila. Gordon trefoval low kicky a stále častěji zasahoval poměrně unaveného Madsena údery. Začal rozdávat karty i v klinči. A tady byl začátek Dánova konce. Gordon jej nejprve trefil zvedákem, pak přidal pravý hák a Madsen šel k zemi. Tady následovala série úderů a rozhodčí zápas zastavil.

Pro 35letého bojovníka to bylo první vítězství po 15 měsících. O čtyři roky starší Dán utrpěl druhou porážku v řadě.

Zdroj: UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ