DomůUFCUFC Fight Island 2: Deiveson Figueiredo uškrtil Josepha Benavideze a stal se...

UFC Fight Island 2: Deiveson Figueiredo uškrtil Josepha Benavideze a stal se šampionem muší váhy UFC

Deiveson Figueiredo dokázal opět porazit Josepha Benavideze a stal se tak novým šampionem muší divize organizace UFC.

Embed from Getty Images

Benavidez začal solidními low kicky. Figueiredo si počkal a kontroval tvrdým pravým hákem. Joseph šel na zem a musel se bránit bombardování lokty svého soupeře. Figueiredovi se podařilo dostat svému soupeři na záda. Poté se Benavidez více než minutu bránil pokusům Brazilce o škrcení. Nakonec se mu podařilo vstát.

Figueiredo nadále trpělivě čekal na chybu svého soupeře. Minutu před koncem prvního kola Brazilec poslal pravačkou svého soupeře opět na zem. Otřesený Benavidez se znovu musel bránit Figueiredovým pokusům o škrcení. Tentokrát však neúspěšně. Brazilec svého soka uškrtil do bezvědomí.

https://twitter.com/i/status/1284675013317144577

Pás šampiona muší váhy UFC v minulosti uvolnil Henry Cejudo, který se pak soustředil pouze na bantamovou váhu. Nyní má konečně i tato divize svého šampiona. Figueiredo se mohl z pásu radovat dříve, když porazil Benavideze už v jejich prvním titulovém souboji. Ale vzhledem k tomu, že tehdy neudělal váhu, musel si počkat až na jejich druhý vzájemný souboj. Tentokrát se do váhového limitu vešel a v oktagonu dokázal, že je nejlepší muší vahou UFC současnosti.

Zdroj: Twitter @mma21plus | Twitter @dos4real

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ