DomůUFCUFC Fight Island 2: Deiveson Figueiredo uškrtil Josepha Benavideze a stal se...

UFC Fight Island 2: Deiveson Figueiredo uškrtil Josepha Benavideze a stal se šampionem muší váhy UFC

Deiveson Figueiredo dokázal opět porazit Josepha Benavideze a stal se tak novým šampionem muší divize organizace UFC.

Embed from Getty Images

Benavidez začal solidními low kicky. Figueiredo si počkal a kontroval tvrdým pravým hákem. Joseph šel na zem a musel se bránit bombardování lokty svého soupeře. Figueiredovi se podařilo dostat svému soupeři na záda. Poté se Benavidez více než minutu bránil pokusům Brazilce o škrcení. Nakonec se mu podařilo vstát.

Figueiredo nadále trpělivě čekal na chybu svého soupeře. Minutu před koncem prvního kola Brazilec poslal pravačkou svého soupeře opět na zem. Otřesený Benavidez se znovu musel bránit Figueiredovým pokusům o škrcení. Tentokrát však neúspěšně. Brazilec svého soka uškrtil do bezvědomí.

https://twitter.com/i/status/1284675013317144577

Pás šampiona muší váhy UFC v minulosti uvolnil Henry Cejudo, který se pak soustředil pouze na bantamovou váhu. Nyní má konečně i tato divize svého šampiona. Figueiredo se mohl z pásu radovat dříve, když porazil Benavideze už v jejich prvním titulovém souboji. Ale vzhledem k tomu, že tehdy neudělal váhu, musel si počkat až na jejich druhý vzájemný souboj. Tentokrát se do váhového limitu vešel a v oktagonu dokázal, že je nejlepší muší vahou UFC současnosti.

Zdroj: Twitter @mma21plus | Twitter @dos4real

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ