DomůSázení na MMAUFC Fight Night: Hall vs. Silva - Tipy podle Marka Berga

UFC Fight Night: Hall vs. Silva – Tipy podle Marka Berga

Ve spolupráci s Markem Bergem z Czech MMA Association (MMAA), jsme si pro vás připravili tipy na víkendový turnaj UFC Fight Night: Hall vs. Silva, který se uskuteční v americkém Las Vegas

Embed from Getty Images

Jak tedy Marek vidí šance jednotlivých zápasníků?

185 lbs: Uriah Hall (15-9) vs. Anderson Silva (34-10)

I když bych si přál, aby Silva vyhrál, tak si myslím, že tohle nebude vítězné loučení. Hall je hodně aktivní, útočně laděný. Vyhovuje mu být tím, kdo v zápase diktuje tempo. Silva, to je obrovská legenda, ale věk se nedá zastavit. I když samozřejmě jeho zkušenosti a jeho neortodoxní a špatně čitelný styl boje může udělat svoje. Samozřejmě pokud by se boj dostal na zem, tak tam má Silva perfektní BJJ, ale stejně si myslím, že jasným favoritem je Hall.

145 lbs: Bryce Mitchell (13-0) vs. Andre Fili (21-7)

Není to náhoda, že Mitchell to má 13:0. Je rychlý, energický a má dobrý wrestling. Fili je solidní v postoji, ale na zemi a v obraně proti strhům má mezírky. Čekám vyrovnaný boj, který skončí na body a myslím, že vyhraje Mitchell.

185 lbs: Kevin Holland (19-5) vs. Charlie Ontiveros (11-6)

Ontiveros vzal zápas za “Macha” Muradova jen tři dny před turnajem. Je to jeho debut v UFC. Navíc je to welter. Má podobný styl boje jako Stephen Thompson – opačný guard, ruce často nízko, hodně aktivní přední noha a různý typy kopů. Ale bude to mít hodně těžké. Holland má výborný postoj, využívá svůj velký dosah paží. Snaží si soupeře držet na dálku. K tomu často používá nejrůznější kopy. Je skvělý v kontrech. Je komplexním bojovníkem, to znamená, že pokud se boj v postoji nevyvíjí podle jeho představ, je schopný jej kdykoli a bez větších problémů přenést na zem. Holland je jasným favoritem.


265 lbs: Greg Hardy (6-2) vs. Maurice Greene (9-4)

Tohle nevěřím, že může skončit na body. Hardy se podle mě hodně zlepšuje a zápas od zápasu je po technické stránce lepší a lepší. Green je hlavně v postoji hodně aktivní a útočný a Hardy zas umí dobře trefit KO z kontru. Těžké rozhodování. Green je vyšší, má delší dosah a taky má lepší fýzu, Ale vzhledem k tomu, jak se Hardy zlepšuje tak to popravdě vidím 50/50. Risknu to a dám Hardyho.

155 lbs: Bobby Green (27-10-1) vs. Thiago Moises (13-4)

Green je hodně zkušený zápasník a je na vlně 3 výher. Líbí se mě jeho čtení soupeře, kde umí hodně ran rozdat a perfektně uhnout. Má hodně dobré oko. Moises je také spíše postojář. Oba bojují hodně na dálku a většina jejich zápasu končí na body. Můj tip je Green.

155 lbs: Alexander Hernandez (11-3) vs. Chris Gruetzemacher (14-3)

Hernandez za mě velký favorit. Je všestranný a silově vypadá daleko lépe. Soupeř se snaží být hodně aktivní, ale často zůstává dlouho po kombinaci v té kapse a i dle statistik hodně inkasuje. A nutno dodat, že nebojoval skoro 2 roky. Takže můj favorit je Hernandez.

135 lbs: Adrian Yanez (11-3) vs. Victor Rodriguez (7-2)

Oba dva debutují v UFC. Yanez se dostal přes Contender Series a když jsem viděl jeho poslední zápas, tak to jeho kardio a ten jeho stand up je velká paráda. Jeho statistika je 10,77 úderů za minutu, což je sakra dobré číslo. Rodriguez je spíš typ bojovníka, který raději bojuje na dálku nebo z ústupu. Můj tip je Yanez.

185 lbs: Sean Strickland (20-3) vs. Jack Marshman (23-9)

Stricklad je favorit, ale to, že bojoval naposledy v roce 2018 mu moc nepřidá. Co bych vyzdvihl, to je jeho grappling a práce na pletivu. Soupeř není úplně přesný v postoji a jeho obrana proti strhům a zem není přesvědčivá. Můj tip je Strickland.

170 lbs: Jason Witt (17-6) vs. Cole Williams (11-2)

Tenhle boj je zápas dvou borců, kteří prohráli svůj debut. Oba dva nejsou technicky moc dobří a jejich statistiky, týkající se inkasování úderů a obrany je hrozná. Jejich zápasy ukazují, že lepší postojář bude Williams a dám ho jako favorita, ale tenhle zapas nebude žádná hitparáda.

205 lbs: Dustin Jacoby (12-5) vs. Justin Ledet (9-3)

Jacoby je spiš typ bojovníka, který vyčkává. Načítá soupeře a má slušný KO úder. Ledet má teď 3 prohry v řadě. Moc kreativity v jeho postoji není, spíše se snaží brát soupeře na zem. Můj tip je Jacoby.

135 lbs: Miles Johns (10-1) vs. Kevin Natividad (9-1)

Johns to má v UFC 1-1. Naposledy prohrál s Bautistou. Je kvalitní grappler. Soupeř bude debutovat v UFC. Je to spíše postojář. Hodně schovává kopy za kombinace. Má z 9 výher 5 na KO/TKO. Můj tip je ale Johns. Je mnohem techničtějším bojovníkem.

Zdroj: vlastní text

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ