DomůUFCUFC Vegas 24: Gerald Meerschaert uškrtil Bartosze Fabinského do bezvědomí

UFC Vegas 24: Gerald Meerschaert uškrtil Bartosze Fabinského do bezvědomí

Gerald Meerschaert si na turnaji UFC Vegas 24 chtěl určitě spravit chuť po svém posledním souboji s Khamzatem Chimaevem, který jej v září loňského roku knokautoval už po 17 vteřinách zápasu. A podařilo se. Američan uškrtil Fabinského už v prvním kole.

Zdroj: UFC

Na začátku zápasu si oba borci vyměnili pár úderů v postoji. Následně se Meerschaertovi podařilo natlačit polského zápasníka na pletivo, kde se oba borci okopávali především koleny. Několikrát si vyměnili pozice. Při jedné takové výměně Fabinski natlačil soupeře na pletivo, zasáhl jej kolenem a ihned si šel pro takedown. Na to Meerschaert rychle zareagoval a nasadil Polákovi gilotinu. Poté se ještě přetočil do horní pozice a Fabinski ani neodklepal. Meerschaert jej uškrtil do bezvědomí.

Gerald Meerschaert si tak může po dvou prohrách v řadě oddechnout. Ve svých posledních dvou zápasech předvedl špatné výkony, když jej oba soupeři, Ian Heinisch i Khamzat Chimaev knokautovali už v prvních kolech. Od roku 2018 má Meerschaert na svém kontě 5 proher a 4 vítězství.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter Blue Corner Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ