UFC Vegas 24: Gerald Meerschaert uškrtil Bartosze Fabinského do bezvědomí

Gerald Meerschaert si na turnaji UFC Vegas 24 chtěl určitě spravit chuť po svém posledním souboji s Khamzatem Chimaevem, který jej v září loňského roku knokautoval už po 17 vteřinách zápasu. A podařilo se. Američan uškrtil Fabinského už v prvním kole.

Zdroj: UFC

Na začátku zápasu si oba borci vyměnili pár úderů v postoji. Následně se Meerschaertovi podařilo natlačit polského zápasníka na pletivo, kde se oba borci okopávali především koleny. Několikrát si vyměnili pozice. Při jedné takové výměně Fabinski natlačil soupeře na pletivo, zasáhl jej kolenem a ihned si šel pro takedown. Na to Meerschaert rychle zareagoval a nasadil Polákovi gilotinu. Poté se ještě přetočil do horní pozice a Fabinski ani neodklepal. Meerschaert jej uškrtil do bezvědomí.

Gerald Meerschaert si tak může po dvou prohrách v řadě oddechnout. Ve svých posledních dvou zápasech předvedl špatné výkony, když jej oba soupeři, Ian Heinisch i Khamzat Chimaev knokautovali už v prvních kolech. Od roku 2018 má Meerschaert na svém kontě 5 proher a 4 vítězství.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter Blue Corner Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA