DomůUFCUFC Vegas 34: Šílený zápas! Alexandre Pantoja uškrtil Brandona Royvala

UFC Vegas 34: Šílený zápas! Alexandre Pantoja uškrtil Brandona Royvala

V zápase, jehož vítěz by se měl stát jedním z nejvážnějších kandidátů na titulový zápas v muší váze, udolal Alexandre Pantoja Brandona Royvala.

Zdroj: UFC

V úvodním zápase hlavní karty turnaje UFC Vegas 34 porazil Alexandre Pantoja (24-5) ve druhém kole Brandona Royvala (12-6), čímž si, s největší pravděpodobností, připravil půdu pro titulový zápas v muší váze, ve kterém by se měl utkat s úřadujícím šampionem Brandonem Morenem.

Prvních několik minut se oba zápasníci přetahovali na zemi, a to především z iniciativy Pantoji. Brazilec se snažil svého soupeře kontrolovat, ale měl s tím obrovské problémy.

Nakonec se Royvalovi podařilo postavit se na nohy, kde rázně útočil a výrazně zvýšil tempo. Na již unaveného Pantoju vytvořil poměrně velký tlak a zasáhl jej mnoha přímými údery. Brazilec tu a tam odpověděl a když se to stalo, udeřil Royvala velice tvrdě. Po jednom z takových úderů byl Američan viditelně otřesený.

Pantoja zahájil druhé kolo s jasným cílem – ukončit svého soupeře. Vytvořil obrovský tlak a na Američana se valil jeden útok za druhým. Royval však ataky přežil a sám odpověděl sérií úderů. Zdálo se, že si zachoval mnohem více síly, ale udělal chybu v postoji, když chtěl provést úder z otočky. Pantoja se chopil příležitosti, dostal se soupeři na záda, přesunul boj na zem a donutil Royvala odklepat.

Pro Alexandra Pantoju jde o druhé vítězství v řadě, které mu s největší pravděpodobností otvírá cestu k zápasu se šampionem Brandonem Morenem, kterého mimochodem velmi dobře zná, protože jej během své kariéry už dvakrát porazil.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol | Twitter FTBVids_YT


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ