DomůUFCUFC Vegas 34: Šílený zápas! Alexandre Pantoja uškrtil Brandona Royvala

UFC Vegas 34: Šílený zápas! Alexandre Pantoja uškrtil Brandona Royvala

V zápase, jehož vítěz by se měl stát jedním z nejvážnějších kandidátů na titulový zápas v muší váze, udolal Alexandre Pantoja Brandona Royvala.

Zdroj: UFC

V úvodním zápase hlavní karty turnaje UFC Vegas 34 porazil Alexandre Pantoja (24-5) ve druhém kole Brandona Royvala (12-6), čímž si, s největší pravděpodobností, připravil půdu pro titulový zápas v muší váze, ve kterém by se měl utkat s úřadujícím šampionem Brandonem Morenem.

Prvních několik minut se oba zápasníci přetahovali na zemi, a to především z iniciativy Pantoji. Brazilec se snažil svého soupeře kontrolovat, ale měl s tím obrovské problémy.

Nakonec se Royvalovi podařilo postavit se na nohy, kde rázně útočil a výrazně zvýšil tempo. Na již unaveného Pantoju vytvořil poměrně velký tlak a zasáhl jej mnoha přímými údery. Brazilec tu a tam odpověděl a když se to stalo, udeřil Royvala velice tvrdě. Po jednom z takových úderů byl Američan viditelně otřesený.

Pantoja zahájil druhé kolo s jasným cílem – ukončit svého soupeře. Vytvořil obrovský tlak a na Američana se valil jeden útok za druhým. Royval však ataky přežil a sám odpověděl sérií úderů. Zdálo se, že si zachoval mnohem více síly, ale udělal chybu v postoji, když chtěl provést úder z otočky. Pantoja se chopil příležitosti, dostal se soupeři na záda, přesunul boj na zem a donutil Royvala odklepat.

Pro Alexandra Pantoju jde o druhé vítězství v řadě, které mu s největší pravděpodobností otvírá cestu k zápasu se šampionem Brandonem Morenem, kterého mimochodem velmi dobře zná, protože jej během své kariéry už dvakrát porazil.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol | Twitter FTBVids_YT

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ