DomůUFCUvidíme v UFC opět souboj o pás BMF? Vypadá to, že ano

Uvidíme v UFC opět souboj o pás BMF? Vypadá to, že ano

Ve světě MMA se začíná docela hlasitě hovořit o tom, že UFC plánuje odvetu zápasu mezi Jorge Masvidalem a Nate Diazem. Tuto informaci potvrdil i šéf UFC Dana White.

Embed from Getty Images

Odveta souboje mezi Nate Diazem a Jorge Masvidalem, to je něco, na co čeká obrovské množství fanoušků. Určitě si ještě všichni pamatují, jaké emoce vyvolalo jejich první střetnutí. Ukončení toho souboje tehdy navíc vyvolalo množství různých reakcí a je potřeba říci, že zanechalo několik nezodpovězených otázek. Také to je možná jedním z důvodů, proč se vedení UFC rozhodlo zorganizovat odvetu.

Jak se vyjádřil Dana White:

“Masvidal je připravený hájit svůj pás BMF v souboji proti Diazovi. Byli vůbec prvními, kdo o ten pás utkal. A kdo jiný by měl dostat znovu šanci o něj bojovat než oni? Jorge teď chce dát šanci Nateovi, aby mu ten pás sebral.”

Dana White byl zpočátku skeptický k tomu, aby se pokračovalo v bojích o pás BMF, ale nyní se zdá, že svůj postoj změnil. A jistě v tom hrály svou roli také peníze. Odveta mezi Masvidalem a Diazem o pás BMF totiž určitě prodá obrovské množství PPV. To je totiž něco, na co Dana White slyší. A zkrátka určitě nepřijdou ani samotní aktéři daného duelu.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ