DomůUFCUvidíme v UFC opět souboj o pás BMF? Vypadá to, že ano

Uvidíme v UFC opět souboj o pás BMF? Vypadá to, že ano

Ve světě MMA se začíná docela hlasitě hovořit o tom, že UFC plánuje odvetu zápasu mezi Jorge Masvidalem a Nate Diazem. Tuto informaci potvrdil i šéf UFC Dana White.

Embed from Getty Images

Odveta souboje mezi Nate Diazem a Jorge Masvidalem, to je něco, na co čeká obrovské množství fanoušků. Určitě si ještě všichni pamatují, jaké emoce vyvolalo jejich první střetnutí. Ukončení toho souboje tehdy navíc vyvolalo množství různých reakcí a je potřeba říci, že zanechalo několik nezodpovězených otázek. Také to je možná jedním z důvodů, proč se vedení UFC rozhodlo zorganizovat odvetu.

Jak se vyjádřil Dana White:

“Masvidal je připravený hájit svůj pás BMF v souboji proti Diazovi. Byli vůbec prvními, kdo o ten pás utkal. A kdo jiný by měl dostat znovu šanci o něj bojovat než oni? Jorge teď chce dát šanci Nateovi, aby mu ten pás sebral.”

Dana White byl zpočátku skeptický k tomu, aby se pokračovalo v bojích o pás BMF, ale nyní se zdá, že svůj postoj změnil. A jistě v tom hrály svou roli také peníze. Odveta mezi Masvidalem a Diazem o pás BMF totiž určitě prodá obrovské množství PPV. To je totiž něco, na co Dana White slyší. A zkrátka určitě nepřijdou ani samotní aktéři daného duelu.

Zdroj: MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ