DomůUFCVideo: Kamaru Usman zlomil ve třetím kole Colby Covingtonovi čelist

Video: Kamaru Usman zlomil ve třetím kole Colby Covingtonovi čelist

Organizátoři turnaje UFC 245 oficiálně potvrdili, že Colby Covington utrpěl v utkání s Kamaru Usmanem zlomeninu čelisti.

Embed from Getty Images

Potvrdily se tak spekulace, které se vyrojily již během samotného zápasu o mistrovský pás weltrové váhy mezi Kamaru Usmanem a Colby Covingtonem na turnaji UFC 245 v Las Vegas.

V přestávce mezi třetím a čtvrtým kolem “Chaos” řekl trenérům, že pravděpodobně utrpěl zlomeninu čelisti – nejpravděpodobněji v důsledku úderu, který mu na konci třetího kola zasadil Usman.

https://twitter.com/i/status/1206239749150855171

Covington, který byl nakonec poražen v pátém kole, byl ihned po utkání převezen do nemocnice a organizace UFC vydala zprávu o jeho zdravotním stavu: 

„Po dokončení dalších lékařských vyšetření Colbyho Covingtona bylo zjištěno, že utrpěl zlomeninu čelisti bez posunu. “

Jak z výše uvedeného vyplývá, Colby se zlomenou čelistí ještě téměř dvě kola statečně bojoval s Usmanem, inkasujíc mnoho úderů na hlavu, potažmo na bradu.

Zdroj: UFC.com | Twitter Connoisseur of Combat

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ