DomůCZ/SK MMABoris Marhanský z RFA o problémech s OKTAGONEM a dalších plánech své...

Boris Marhanský z RFA o problémech s OKTAGONEM a dalších plánech své organizace

Šéf organizace Real Fight Arena (RFA) Boris Marhanský promluvil o třenicích s konkurenční OKTAGON MMA. Nastínil, že RFA přechází na novou taktiku.

RFA měla turnaj v Ostravě a ve stejný den se konal turnaj konkurenční organizace OKTAGON MMA v Praze na Štvanici. Šéf RFA Boris Marhanský se pro slovenská média rozpovídal o termínových kolizích s OKTAGONEM a o tom, jak jim chce v budoucnu zabránit.

Nebudeme oznamovat termíny našich turnajů příliš dopředu

“K tématu OKTAGONU se už nechci moc vyjadřovat. Vážím si bojovníků všech organizací a vím, že ani oni nemají rádi stejné termíny, protože musí rozdělit členy svého týmu.”

“Každý si může vyhledat, v jakých termínech byla Štvanice dříve a může si v tom najít pravdu. Bohužel letos se nám bude křížit ještě jedna akce. Bude to náš turnaj v Brně, který jsme museli odložit, ale další volný termín se dostává také do kolize s turnajem konkurence. Turnaje však budou poměrně daleko od sebe.”

“Každopádně jsme zvolili taktiku neoznamovat termíny předem a budeme se snažit vyhnout se kolizím. Tedy pokud to půjde,” řekl Boris Marhanský.

Jaké má organizace RFA další plány?

Velký ohlas vyvolalo vítězství Vojtěcha Garby nad Goranem Reljičem. Zkušený 38letý Chorvat v minulosti bojoval v UFC. V KSW prohrál na body s Janem Blachowiczem a dokázal zdolat Attilu Végha. V Rizinu se utkal s Vadimem Nemkovem. Před zápasem s Garbou měl na kontě šest výher z posledních sedmi zápasů. Poslední tři zápasy absolvoval v ruské organizaci ACA.

Garba neváhal a po nejcennějším vítězství své kariéry vyzval Viktora Peštu. “Určitě napíšu jeho manažerovi, ale nevím, jaké jsou jejich plány a jaká je jejich smlouva v PFL. Dostali jsme ale příležitost přivést v této váhové kategorii zajímavá jména, například z Ruska,” prozradil Marhanský.

Šéf RFA také nastínil plány organizace ve veltrové váze. Ohlášený duel mezi veteránem Petrem “Monsterem” Knížetem a Slovákem Jozefem Wittnerem vzbudil velký zájem.

“Chtěli jsme československý zápas. Wittner je v této váze slovenskou jedničkou a myslím, že to bude velmi atraktivní zápas. Vítěz tohoto duelu by se měl později utkat o titul,” naznačil Boris Marhanský.

“Uvidíme, co předvede další dvojice. Máme tam nastartovaného Míru Brože, který také sní o titulu, takže finálová dvojice se ukáže až po dalších turnajích,” dodal.

Zdroj: Real Fight Arena | Svet MMA | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ