DomůUFCChci titulový zápas! Jinak se nevrátím - Conor McGregor chce Kamaru Usmana

Chci titulový zápas! Jinak se nevrátím – Conor McGregor chce Kamaru Usmana

Conor McGregor má jasno. Při svém návratu do oktagonu chce bojovat se šampionem velterové váhy Kamaru Usmanem.

Conor McGregor, který se v akci neobjevil od července loňského roku, kdy utrpěl zlomeninu nohy v zápase s Dustinem Poirierem, dává jasně najevo, že při svém návratu chce titulový zápas. A je jedno, že prohrál tři z posledních čtyř duelů.

“Míra trpělivosti přetekla,” řekl McGregor v posledním rozhovoru pro The Mac Life. “Lidé mě konečně budou respektovat za mou všestrannost, za můj styl boje, za všechno.”

“Vrátím se titulovým zápasem. Tím si můžete být jisti. Buď budu bojovat o pás nebo nebudu bojovat vůbec. Musí to být titulový zápas, protože co jiného by to sakra mělo být?”

Ir však rychle změnil tón.

Podívejme se, jak vypadá situace,” dodal. “Je tu samozřejmě spousta zápasů, které by se mohly uskutečnit. Nakonec jsem fighter. Takže teď říkám toto a nakonec stejně asi udělám cokoli, jen abych mohl jít a bojovat. Chci ale ten pás.”

“Notorious” dlouho mluvil o titulovém souboji v lehké váze s Charlesem Oliveirou, ale teď si to rozmyslel. Řekl, že už do lehké váhy nechce. Nyní cílí na šampiona ve velterové váze Kamaru Usmana.

“Tento souboj je potřeba zorganizovat,” řekl. “Nyní se chci utkat s Usmanem o titul ve velterové váze.”

“Sice mám teď postavu na lehkou váhu, ale jsem opravdu velký. Cítím se velký a silný. Zdravý. Cítím dobrou energii.”

“Vracím se po těžkém zranění a nechci se trápit shazováním váhy. To není potřeba.”

McGregor už v minulosti Usmana provokoval, když prohlásil, že mu poláme kosti. Nigerijec reagoval tak, že McGregora zval do oktagonu, ale toto téma se nikdy dál neřešilo.

“S Usmanem bych si poradil,” řekl Conor. “Jeho styl boje je založený na směšných úderech. Je to neohrabaný zápasník, který neumí submise. Co udělá? V čem je nebezpečný? Nevím o žádném nebezpečí, které by mi hrozilo. Jeho ground and pound je nic moc. Prostě mě nemá čím ohrozit. A navíc je už starý.”

Bývalý šampion UFC v pérové a lehké váze přiznal, že ho motivuje i možnost znovu se zapsat do historie organizace.

“Svět bude opět mluvit o trojkoruně,” řekl. “Nikdo nikdy nedosáhl tří knokautových vítězství, ve třech různých váhových kategoriích, jako já. Nikdo také ještě nevyhrál mistrovské pásy ve třech různých divizích, což se mi podaří, pokud tento zápas dáme dohromady.”

“Historie se musí psát. MMA se opět obrátí vzhůru nohama. Ještě nikdy se nikomu nepodařilo získat tři pásy. Za mého života toho nikdo nedosáhne. Až knokautuju Kamaru Usmana ve velterové váze, budu mít ve sbírce tři světové tituly a tři knokauty. Knokautoval jsem Alda, knokautoval jsem Alvareze a knokautuju i Usmana. Tři knokauty, tři světové tituly, tři váhy.”

Ir však pravděpodobně bude muset být trpělivý. Dana White totiž potvrdil, že příštím soupeřem “Nigerijské noční můry” bude Leon Edwards. Zápas je předběžně naplánován na červenec.

“Notorious” naopak před časem oznámil, že na návrat bude připraven v létě, ale když se ho Dana White před několika dny na tyto plány zeptal, Ir naznačil, že se vrátí až na začátku podzimu.

Zdroj: YouTube TheMacLife

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ