DomůUFCColby Covington odešel z American Top Teamu

Colby Covington odešel z American Top Teamu

Colby Covington se už na své zápasy nebude připravovat v American Top Teamu.

Embed from Getty Images

Bývalý uchazeč o titul ve weltrové váze o tom promluvil v rozhovoru pro ESPN. Covington řekl, že už se nebude připravovat v Coconut Creek na Floridě.

Jedním z důvodů, proč Covington odchází je, že nechce působit problémy majiteli American Top Teamu (ATT), Danu Lambertovi.

Colby Covington měl během svého působení v ATT nespočet konfliktů s jinými zápasníky. Například s Joannou Jedrzejczyk, Jorge Masvidalem nebo Dustinem Poirierem.

“Teď jsem svázán s Colby Covington Inc. Jsem svým vlastním týmem.”

“Cítil jsem se špatně kvůli Danovi. Měsíce mi opakoval: Člověče, stavíš mě do opravdu těžké situace. Všichni chtějí, abych tě vyhodil. Na trénincích vytváříš napětí. Nechtěl jsem mu to dělat. Nechtěl jsem mu komplikovat život. Už tak má starostí více než dost.”

“Najednou jsem si uvědomil, že nastala ta pravá chvíle, abych se posunul dál a našel si nové trenéry, jiné sparingpartnery a staral se trochu jinak o svůj byznys.”

Covington také řekl, že má v poslední době plné ruce práce.

“Dobré věci potřebují čas. Všechno do sebe pomalu zapadá. Pracujeme opravdu tvrdě. Moc jsem stál o to, abych se mohl vrátit. Uvidíme, jaké plány má UFC. Ale já jsem hladový po zápasech a namotivovaný, abych odstranil všechny chyby, kterých jsem se dopustil.”

“Skončil jsem v ATT. Byla to opravdu dobrá spolupráce a skvělá zkušenost. Teď je čas jít dál.”

Colby Covington (15-2) trénoval v ATT prakticky od počátku své kariéry v roce 2012. V oktagonu UFC se naposledy představil na turnaji UFC 245 loni v prosinci, kdy prohrál v titulovém zápase weltrové váhy s Kamaru Usmanem. Předtím držel skvělou šňůru 7 výher v řadě.

Zdroj: ESPN | ATT

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ