DomůUFCDan Hardy označil Georgese St-Pierra za nejlepšího bojovníka všech dob. A vysvětluje...

Dan Hardy označil Georgese St-Pierra za nejlepšího bojovníka všech dob. A vysvětluje proč

Neustále se objevují nové a nové diskuse, jejichž tématem je otázka, kdo je nejlepším bojovníkem v historii MMA. Naposledy se k problematice vyjádřil Dan Hardy, podle kterého je tím nejlepším Georges St-Pierre.

Embed from Getty Images

Dan Hardy je bývalým zápasníkem UFC weltrové váhy a v současnosti pracuje jako komentátor turnajů největší světové organizace MMA. Když se jej novináři z MMA Junkie zeptali, kdo je podle něj nejlepším bojovníkem MMA v historii, bez váhání označil Georgese St-Pierra.

Oba bojovníci měli příležitost poměřit své síly na turnaji UFC 111, kde zvítězil GSP.

“GSP je určitě v nejlepší čtyřce, ale upřímně, nevidím nikoho lepšího. Není jen vynikajícím zápasníkem, ale vede zdravý životní styl i mimo klec. Je celkově čistý. Nikdy neměl žádné aféry s policií, žádné problémy s dopingem. Když s někým prohrál, po čase se vrátil, utkal se s ním znovu a porazil jej. A to svědčí o tom, že je skutečným bojovníkem. Samozřejmě, že mu trochu straním, protože jsem strávil hodně času v jeho gymu, ale je prostě fantastickým zápasníkem. Je těžké si představit někoho, kdo by mohl být lepší než on.”

 

Dan Hardy si myslí, že určit toho nejlepšího by bylo mnohem snazší, kdyby se spolu před lety utkali Anderson Silva a GSP. Bez ohledu na tento fakt je však Hardy přesvědčen, že tím nejlepším je Georges St-Pierre.

“Silva a GSP jsou podle mě ti nejlepší ze všech. Ale když se podívám na to, čeho dosáhl GSP, na to, jak se prezentoval v oktagonu i mimo něj, musím konstatovat, že právě on je tím nejlepším bojovníkem v historii MMA. “

 

Georges St-Pierre bojoval v profi MMA od roku 2002. V roce 2006 vybojoval titul šampiona polotěžké váhy UFC, o který však v následujícím souboji přišel. Následně opět vybojoval titul a podařilo se mu jej devětkrát uhájit. Nakonec odešel na odpočinek. V roce 2017 se rozhodl, že se na jeden zápas vrátí do oktagonu UFC. Porazil šampiona střední váhy Michaela Bispinga a sebral mu mistrovský pás. Poté se rozhodl opět odejít do ústraní.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ